Podrazdenie v okoli posvy

Príspevok v téme: Podrazdenie v okoli posvy
mnamka257

Dobry den,
neviem, ci mate niekto s niecim podobnym skusenosti, ale som vam vopred vdacna za uzitocne rady!
Pred dvomi dnami som dostala menstruaciu, presne nacas, a v jej druhy den som zacala citit stipanie v mieste medzi posvou a konecnikom. Na druhy den, teda dnes, to bolo este intenzivnejsie. Dokonca, ked som sa vcera sprchovala, mala som akesi zvacsene male pysky.
Netusim, cim by to mohlo byt, kedze tato menstruacia nie je nicim ina ako tie predchadzajuce. Co sa tyka toho stipania je to nieco podobne, ako ked si rozskriabete kozu a potom vas to stipe. Po osprchovani to trochu ustupi a niekedy to ani necitim, ale je to neprijemne najma pri chodzi.
Budem vam vdacna aj za pripravky a tipy ako sa toho zbavit. Este raz velmi pekne dakujem!

thelady

Ak mozem poradit....
1.Nepouzivat ziacne sprchove gely ,mydla iba vodu
2.Po sprchovani pouzit roztok 3dl vody 2 male lyzicky suroveho jablcneho octu/ kalneho ,8 kvapiek Citricidal /GSE maximum
3.Pouzivat iba Anion vlozky
4.vnutorne uzivat Citricidal niekolko krat denne do 3dl vody 5kvapiek kym sa stav zlepsi.
5.nozne robit kupele 2 x denne
Soda bikarbona 3 lyzicky do 5litrov vody , 10 kvapiek Citricidal cas 10-15 minut.