Kam s tym

Príspevok v téme: Kam s tym
Miroslav2

Ked sa milujete s partnerom/partnerkou ako to vacsinou zvyknete zakoncovat? Do partnerky? U nas je to tak, ze vzdy von na brucho jej, alebo mne. Neviem, ja by som chcel aj dnu, ale priatelka nechce. Pouzivame pharmatex. Navrhoval som jej, ze mozme to skusit tesne pred alebo po kramoch, ze vtedy by ta sanca mala byt minimalna. To uz mame vyskusany aj kondom aj to som vzdy vytahoval a aj ked brala HAK asi 2 roky, tak vzdy som vytiahol, max 2x som to spravil pocas HAK do nej. Povedala, ze sa jej to pacilo, ale nechcela aby som to praktizoval castejsie.

Miroslav2

nie preboha, nechodi ku psychologovi ani neberie AD. ja som to myslel tak, nie ze mi robi sceny :). som asi zle napisal ze hystericka. skor mi vravi, ze by sme to nemali uz tak robit, lebo este sa moze cosi stat, ale pritom si to uzivame :D . ospravedlnujem sa za desinformaciu. urcite nie je taka, ze mi zacne robit sceny. urcite nie.

Maoam

inak Pharmatex + prezervativ su casto spolahlivejsie ako HAK (hnacka, zvracanie, antibiotika, niektore psychofarmaka, antiepileptika a Co. vsetko znizuje ucinnost, alebo staci ze je zena celiaticka a Co. a ste v riti tiez)

no nic, takze partnerka ma problem hlavne v hlave, ale asi nepochopila fakt, ze moze byt maler PRAVE kvoli tomu vytahovaniu...

Pharmatex ked sa spravne pouzije a dostatocnu dobu sa pocka po jeho aplikacii + kondom -= fakt sa nemate coho obavat

Maoam

pouzivajte kondom + Pharmatex a budete na tom dobre, ale prosimta skuste si odvyknut od toho vytahovania napriek Pharmatexu a napriek prezervativu (v kombinacii je skoro nulova moznost, ze sa daco stane, ale kto sexuje, hoci s ochranou, musi vzdy pocitat s minimalnou moznostou otehotnenia), to pred tym bolo myslene tak, ze je nebezpecne spoliehat sa na moznost ist na ostro, cize bez Pharmatexu a bez prezervativu napr. v posledne dni po MS ci prve dni po nej, velmi vela zien bohuzial takto otehotnelo

no a uz ked sa partnerka tak strasne boji, to vytahovanie jej moc nepomoze, je to strasne iritujuce inak a kazi to cely sexualny zazitok a je to pri pouziti prezervativu nonsens + velke riziko lebo pocas silnejsieho tahu sa kondom moze zosuchnut prave v momente, kedy ty budes ejakulovat, no a partnerka ta zabije asi, hoci existuje vzdy moznost tabletky PO, vynimocne ale da sa pouzit samozrejme ako zachrana, keby nahodou

takze vzdy je lepsie pouzit prezervativ s pevnym prstencom dolu, plus Pharmatex a v tejto kombinacii mozes ejakulovat do prezervativu v nej a netahajte to von, je to ovela väcsie riziko

skor treba riesit tu prehnanu uzkostlivost partnerky, podla mna to ma aj v inych veciach, ak je aj hystericka......hm

to moze byt problem ineho druhu a stavim sa, ze je taka aj v inych situaciach - chodi k psychologovi, alebo berie AD-cka?

Miroslav2

tak uz neberie HAK dlho, ale aj ked brala som sa nerobil do nej, takze to nebolo to prave vychutnanie si, aj ked si nicili telo hormonami.

Manzelka otehotnela aj ked ste pouzili nejaky druh antikoncepcie?

Ja si myslim, kedze sa udava pri pharmatexe nizky pearlov index a je to zaroven po HAK 2. najucinnejsia ochrana, tak pred menstruaciou by sa nemuselo nic stat. Mam pocit, ze moja priatelka sa boji vsetkeho :)
Aj ked ideme naostro, samozrejme vtedy to vytiahnem, viem sa ovladat, tak aj to potom niekedy hysterici :)

laxius

K tomu napadu ohladom pred alebo po menstruacii. Manzelka ostala tehotna v posledny den menstruacie :)
Inac je to pekne blby zvyk. Neurobit sa do nej, ani ked berie HAK. A inac presne ako pise Maoam :) Ale zas treba uznat, ze aj hou hou hou mal skvely napad :D

Maoam

a nie je to uz skor zvyk?

inak pouzivat kondom a vytiahnut ho pred ci pocas ejakulacie moze byt stokrat nebezpecnejsie, ako ostat v nej (s kondomom) a vytiahnut ho opatrne az PO akcii...to len by the way

idealna pre vas by bola KOMBINACIA Pharmatexu a kondomu, ak nemoze alebo nechce pouzivat HAK a potom mozes ostat s kondomom na penise v nej do konca

inak daju sa kupit kondomy, ktore su dolu po natiahnuti pevnejsie, ten prstenec je pevnejsi, kupte si extra take + skombinujte s Pharmatexom a nemate sa coho bat

len to netahaj von este pocas toho, lebo sa zosuchne a budete v riti

LILIII

Nemas fantaziu ,ze sa nas pytas ? My zeny milujeme perly (nie prave) ,takze na krk ako perlovy nahrdelnik :))).... dnu je to riziko ,sice pekne ,ale ......

lilyiankaa

tvoja priateľka sa asi veľmi bojí otehotnenia, a preto nechce, aby si sa urobil do nej .... ak používa úharmatex a neni si istá, tak si daj aj kondom .... aj keď samozrejme aj ten sa môže pretrhnúť, ale tak čo iné ti poradiť