Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ma to vobec cenu?

Príspevok v téme: Ma to vobec cenu?
gracius

caves, nechcem to moc rozpisovat aby som vas nenudil, nikdy som si nemyslel ze by som si zacal s veriacou babou, kedze ja k tomu nemam ziaden vztah ale stalo sa, dohodli sme sa ze budeme respektovat svoje nazory, mame sa radi, lenze, mna to proste rozculuje i ked to nedavam najavo, ked sa bavime na nejaku temu, jej nazor niekedy skonci pri tom ze to vie len Panboh a podobne reci, mne to vadi, clovek na to nema co povedat, ja jej poviem svoj nazor a ako reakciu dostanem nieco z biblie, nedozviem sa nieco comu mozno skutocne veri ona, kladiem si otazku si ma vobec cenu v tom pokracovat, ci sa len netrapime navzajom...dakujem za prispevky

Fleur-de-lis

vo vzťahu je dôležité mať podobné hodnoty. Jej základná "hodnota" je Boh. Tvoja nie. Ak nie si vyslovene zhovievavý flegmatik, tak tam bude vždy kameň úrazu. Nemyslím si, že to má cenu pokračovať.

ahah48575

a Ľúbite sa aspon? pretože ked sa lubite? čo je na tom ? nemusite tvorit dokonaly par, ani ty nie si dokonaly a tak nemusi byt ani ona, ona ta teraz lubi tak na čom inom zaleží ? skus dat tomu cas, ak k nej nic necitis, ukonči to.

Iveta Michael

gracius

ja ti poviem na rovinu - kedže som tiež veriaca osoba - toto nie je dievča pre teba!

Ona je fanatik bez kúska empatie a už vôbecnechápem ako by ti mohla priblížiť Boha ktorý je láskavý a milosrdný - predsa aj neveriaci človek je jeho milovaným dieťaťom ale pokiaľ to neprecítiš tak nevieš...možno iba tušíš a hľadáš..

veriaci partner by mal vedieť že je zodpovedný za toho druhého v tom ako sa prejavuje v citoch,v láske.. a tá sa prejavuje láskou,porozumením,nehou a pochopením toho druhého..a už vôbec nie pokryteckým postojom ktorý mi u tej baby pripadá,sorry ja bych od takej išla preč!

Božia láska je skutočne nezameniteľná - ale fanaticky zmýšľajúci človek je prázdny a narobí viac škody ako osohu a ty si lásku určite zaslúžiš :)

&

Keď ti to vadí už na začiatku vzťahu tak hľadaj si inú.
Mne napr. vadia ľudia čo vo vetách používajú často nejaké slovo ako :
strašne, super, akože, jednoducho, proste , v podstate, ty vole, ty kokso alebo ty kokos.
Ta tvoja nieje náhodou jehovistka ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma to vobec cenu? - Fórum - ZDRAVIE.sk