Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Človek závislý na drogách

Príspevok v téme: Človek závislý na drogách
koza123

Ahojte. Vlastne ani neviem, kam by som mala zaradit moju otazku, ale vidim, ze vo vztahoch je najviac ohlasov, tak preto asi sem.
Na zaciatok msm otazky dve:

1: ak je clovek zavisly na nejakych drogach /zevraj davno davno pervitin a roky rokuce trava/ a dostane sa az do stavu, ze ma vidiny a halucinacie atd atd, je vôbec mozne, aby sam od seba prestal??? aby sam tie drogy prestal brat??

2: clovek zavisly roky na msrihuane /minimalne/, ktory totalne prestal mat chut na sex... skratka... co sa s tym da robit?

Nejako mi pomôzte aspon tu, prosim. Lebo takyto problem mam ja.

Irinahgh

Prestať s tým len tak? Síce som nikdy nedrogovala, dokonca ani nefajčila a ani alkohol nepijem si myslím že asi ťažko. Ale ak má človek silnú motiváciu a sebazaprenie možno sa to dá zvládnuť aj bez pobytu v nejakej liečebni. Ja som počula o jednom hercovi ktorý bol 4 roky závislí na kokaine myslím. Ale prišla jedna osudná noc keď pod vplyvom drog spôsobil autonehodu. Jemu sa síce poriadne nič nestalo, ale zranil malé dievčatko. Keď to zistil uvedomil si jak hlboko klesol a začal so sebou niečo robiť a naozaj s tým prestal. Takže taký človek potrebuje nejaký silný poput, silný zážitok aby sa z toho dostal.

chorgo

Fajcil som marihuanu takmer 13 rokov.Teraz vidim aka je to neskodna droga.Som uz pol roka na antidepresivach a chodim na psychoterapie.Diagnoza socialna fobia.Radim vam ,skoncite s hulenim kym nieje neskoro.Prognoza je taka,ze na100 percent v poriadku nebudem uz nikdy.S tymi liekmi sa dosiahne maximalne80 percent.Lenze minulost uz nezmenime.Momentalne som cisty 14 mesiacov.

Agnes998

Trava je navykova, moj brat bol na nej zavisly kedysi, nastastie sa z toho dostal. Bolo to s nim vtedy hrozne. Skoc sa poradit do nejakeho protidrogoveho centra. A tie navyky, ako apatia, flegmatickost, zabudlivost, to ho vsetko prejde, zase bude normalny.

leonardo61

Ludia nespokojni sami zo sebou sahaju po drogach dakuj bohu ze nemas chut na sex dakuj od rana do vecera az ziskas vnutorny pokoj aj ta chut sa dostavi

hffvtgv

koza: marihuana vyvolava psychicku zavislost, cigarety vyvolavaju tazku fyzicku zavislostv ako aj pervitin, heroin, alkohol...

koza123

dnes som pocula, ze takto zavisly clovek, aj - dajme tomu len teoreticky - keby sa vyliecil, uz nikdy nezmeni svoje navyky, a ta apatia, nezaujem, flegmsatizmus... uz navzdy zostane v nom. je to tak?

doubledog

poznam niekolko ludi, co brali pernik a aj poniektori aj heroin a prestali s tym sami od seba.
kazdy uzivatel sa postupne dostane do stadia, kedy uz droga prinasa dost vela zleho.
ale samozrejme, extremni konzumenti len tak neprestanu, takych ale byva drviva mensina.

fukač

k mariske sa nebudem vyjadrovat, tu som nikdy nebral

k tomu piku, áno clovek s tým dokáze seknút navzdy, ale to len vtedy ak schytal po papuli od tej drogy, to znamená hospitalizácia v nemocnici a obrovské utrpenie,strach a skoro smrť, potom si už dá povedať,... pokial clovek bere pervitín a doposial nemal z toho zdravotný prúser tak je 100% závislý, môze s tým seknúť aj na mesiac trebárs ale 100% sa k tomu vráti, pozitie pervitínu vyvoláva u cloveka extrémnu slasť a pôžitok, čiže človek sa toho nikdy len tak nezriekne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Človek závislý na drogách - Fórum - ZDRAVIE.sk