Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotná?

Príspevok v téme: Som tehotná?
Lexy

Dobrý deň,mám takýto problém.Už asi týždeň mám bolesti brucha a kŕče,bolesti nôh,únava.Mám 15 rokov a pred týždňom som mala pohlavný styk s mojím priateľom.Je možné že som tehotná?Tehotenský test mi 2 krát vyšiel negatívny.A keby som nebola tehotná aký problém by to mohol byť?

Prezývka55

Niekde som pocul ze sex sluzi na vyrobu deti :D
Neviem ci si tehotna ale mozno by ti to prospelo ale chudak to dieta :)
Ved to aj retard vie ze ked trtka v 15tich tak ma kupit gumu.

filcka

naco robis take veci ktore su len pre dospelych a pre ludi ktori vedia niest za svoje spravanie nasledky?
este ti mlieko tecie po brade a uz roztahujes nohy

Lexy

Nie nebolo to z ochranou ale urobil sa vedľa mňa.Do mňa možno trošku to naozaj neviem ale spravil sa aj vedľa mňa.

Kvety zla

naozaj v prispevku chybaju velmi dolezite informacie. pohlavny styk bol s kondomom alebo iba na ostro? ejakulacia bola dovnutra alebo niekde inde?
tehotensky test je po tyzdni od pohlavneho styku vzdy negativny, aj keby si bola tehotna. to teraz este nezistis. musis cakat az kym ti nezacne menstruacia meskat (a samozrejme az vtedy zacnes mat tehotenske priznaky).
mimochodom, ak nebudes tehotna a v buducnosti tehotna byt este nechces, POUZIVAJ OCHRANU. kondom, pharmatex, hormonalna antikoncepcia, hocico je lepsie ako nic.
a ak si mala nechraneny pohlavny styk s tym ze partner ejakuloval dovnutra t.j. v posve, pravdepodobnost ze si tehotna je velmi vysoka.

Lexy

Ja sa tu s nikým nebudem hádať.Snáď sa nájde niekto kto mi poradí normálne a nebude mi písať čo máme a čo nemáme v hlave.

TinaM

keby ste (aspon jeden z vas) mali nieco v hlave, tak by si vedela, ze tyzden po pohlavnom styku je uplne zbytocne robit si testy...preto som napisala, ze ked clovek nepozna svoje telo a neovlada biologiu, nemal by radsej sexovat, lebo okrem ineho zazije vela zbytocneho stresu. A nepises ani, ci ste pouzili ochranu-aj to v tom hra rolu.

Lexy

TinaM:Moja otázka znela či je možnosť tehotenstva a nie aký máte názor na pohlavný styk v mojom veku.Keď by som chcela niečo takéto porozprávala by som sa o tom s mojou matkou.carie123:Ďakujem,tehotná byť určite nechcem.A vôbec kto by v 15 chcel?LILIII:Jeho názor viem pretože som sem písala s ním.Za pár mesiacov bude mať 18.Prosím potrebujem normálnu odpoveď.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tehotná? - Fórum - ZDRAVIE.sk