Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hanblivy chlap?

Príspevok v téme: Hanblivy chlap?
inna57

Ahojte, poznam jedneho chlapa ale je trochu cudny :) vobec sa mi neozve sam od seba comu vobec nechapem, pozname sa z prace a viem ze nema nikoho, vzdy ked sa mu ja ozvem tak je uplne rad vzdy odpise a je citit ze je rad ze som sa ozvala, ked sa vidime v praci tak vzdy sa pekne usmeje a je citit z neho ze sa mu pacim... ked sa spolu rozpravame tak citim aky je uplne stuhnuty akoby ani nevedel rozpravat trasie sa mu hlas, vzdy je to take cudne :) par krat som mu napisala ze ci by sme sli na vinko a on ze samozrejme a pod. ale neozve sa nikdy ja tomu nerozumiem vobec.. moze sa chlap takto spravat? Zeby sa mu pacila nejaka zena a ta mu da najavo ze by s nim von sla a on sa neozve?

Agnes998

No ani sa nedivim ze sa s tebou nechce bavit o tvojich kramoch, vsak uznaj, takto sa chovat v spolocnosti chlapov, jedno ci ho chces zbalit ci nie? Taketo nieco mozes povedat svojej mame alebo velmi dobrej kamoske, ale nie kolegovi! Si divna

excentrik

Snazil som sa dat odpoved na to, preco dotycny sam nenadvazuje kontakt, ale z jej strany ho neodmieta. Dotycna sa pytala, ze ako to je vobec mozne (akoby narazala na pudy). Je to rovnako mozne, ako to je mozne v opacnom pripade a zazil som to velakrat. Pri beznom rozhovore velke sympatie, ale ako nahle malo dojst k stretnutiu, tak dotycna nic.. a to som nepocul ani len to "nie" , len obycajna ignoracia. V jednom pripade mi pritom ponukla sama od seba svoje cislo. Takze neviem, comu sa tu cudujeme.. mne to vyznie tak, ze ona nevie pochopit, ze nie kazdy chlap musi mat o konkretnu zenu zaujem. Tak, ako si ja vyborne pokecam s predavackou v McDonalde , a pritom pozvanie odmietne (z akehokolvek dovodu), tak isto je to asi aj v jeho pripade.

hemoroidova

excentrik,

iná méta je len nedostatok sebavedomia. veď sa pozri okolo seba, koľko nepochopiteľných párov je všade naokolo. aspoň na prvý pohľad, keď to berieme z toho uhla fyzického vzhľadu. iné sa ťažko hodnotí, pokiaľ konkrétnych ľudí nepoznám...

čo s tým má to spanie a balenie seberovných žien? v čom spočíva súvislosť?

každý túži po láske, aj keď to možno nedáva najavo. skvelým príkladom je moja stará známa, ktorá po neúspechoch v hľadaní partnera začala podradný život, ale neustááále túži po tom pravom, o čom sa ale takmer nezmieňuje. len navonok pôsobí ako ku*va, pritom by bez problémov dokázala zotrvávať vo funkčnom monogamnom vzťahu roky, desaťročia, dlhšie... nie sú takéto všetky ženy, ale skôr či neskôr to na každého príde, v každom to drieme.

hemoroidova

Dobre, prehnala som to trápnym provokačným príspevkom. Takže znova...

Môžeš ho skúšať volať von a aj ísť s ním von, a keď ti to nebude vyhovovať takto, že len ty si tá „akčná“, tak buď sa ho spýtaš niečo natoľko priame, že mu to musí byť úplne jasné, alebo to prosto necháš tak, keď ti to nebude vyhovovať. Sú typy chlapov, ktorí tvrdia, že chcú byť „dobíjaní“, hoci je to podľa mňa neprirodzené. Čo je na tom pravdy, neviem. Ale inak si nepomôžeš.

A ešte vzťah s chlapom, ktorého si dobila ty je nevýhodný pre Teba, pretože on nebude v tom prirodzenom napätí, že musel o Teba bojovať a musí si Ťa istým spôsobom strážiť. Aspoň som to vypozorovala z malej vzorky vzťahov.

Napadá mi ešte jeden kamarát, s ktorým som na tom bola podobne ako ty, dokonca ma raz nepriamo volal na jednu akciu (aspoň som to tak pochopila, keď sa o nej zmieňoval a pýtal sa, či to poznám a že či sa tam chystám...), ale napr. pri písaní na nete bol suchý, vôbec nič nerozvíjal. Inak sme kecali o rôznych témach, prisadal si ku mne a tiež som mu nechcela úplne jasne dávať najavo niečo, čakala som na neho. Skorej som mu pomohla v maličkostiach, ak to potreboval, a bola som príjemná. On dokonca namiesto toho, aby ma zavolal von, rozprával mi o tom, ako v isté dni nemá čo robiť a nudí sa. :D Bol celkovo taký nespoločenský, nehrnul sa do ničoho, nezapájal sa do hromadných konverzácií a ani nejak sa nezačleňoval. Len z jeho strany nebolo cítiť nespokojnosť. Jemu to presne takto vyhovovalo. Nie je to tak aj s tým tvojím? Že je rád, ale on prstom nepohne? Vtedy musíš hýbať ty alebo teda zmeniť svoj cieľ. ;)

excentrik

Mozno v tebe proste vidi inu metu, na ktoru si netrufa. Vrana k vrane sada, rovny rovneho si hlada. A chvalit sa , ze mas kramy nesvedci zrovna o tom, ze by si bola hanbliva zena. Mozno len hlada seberovnu, co je uplne prirodzene, lebo nie kazdy chlap bali zeny preto, aby s nimi len spal. Muz sa tiez potrebuje citit potrebny a sebaisty vo vztahu. Ak je dotycny hanblivy, nic s tym nespravis , ale nie je to takisto dovod na to, aby si ho povazovala za hlupaka atd.

tbl555

treba skúsiť takú hru,že sa mu nebudeš ozývať. buď sa ozve on, alebo nič. musíš to trošku pretrpieť, hoci je ti s ním fajn a blá blá blá..ak chlap chce,vzchopí sa a koná.

hemoroidova

Ruky preč od hanblivých chlapov. Aspoň, čo sa mňa týka. Však je to strašné, aby sa dospelý chalan hanbil. Čoho alebo prečo?

Mám skúsenosť, že sa hanbia panici hlavne! :D

Ale jednoducho, chalan môže byť akokoľvek krásny s úžasným hlasom, ale keď nevydá zo seba hlásku, tak je to o hovne. Taký nemastný neslaný chlap je nanič. No a keď je ešte aj neaktívny. Jednoducho strach a hrôza... Strata času.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hanblivy chlap? - Fórum - ZDRAVIE.sk