Kontaktné šošovky

Príspevok v téme: Kontaktné šošovky
Emma90

Ahojte :)
nosím kontaktné šošovky a v sobotu som bola na oslave z ktorej sme nakoniec všetci išli prespať do hotela, čo som nepredpokladala. A problém je v tom že som pri sebe tým pádom nemala ani roztok ani puzdro na šošovky. No a bola som fakt strašne unavená a chcela som spať tak som si ich vybrala a položila na stolík a vyschli. Hneď ako som prišla domov som ich síce dala do roztoku ale už asi nebude možné ich opäť nosiť čo? :/

miripiri

Tak si objednaj mesacne,tie mozes mat v oku aj mesiac nonstop :-D objednavam si zo sosovky-kontaktne.sk
vacsinu maju na sklade .. a su o polku lacnejsie ako od mojej tetusky ociarky :-D ak niekto chcete, mozete pri objednavke zadat moj kupon na zlavu 3%-

qh1e8d0x

novmaria

To sa mi už tiež párkrát stalo, akorát som si ich nevybrala, ale nechala v očiach. Ráno ťa síce možno budú trochu bolieť a budeš mať nepríjemný pocit, ale hneď ako si ich doma vyberieš, tak bude všetko OK. Ak si si ich vybrala, tak sa dajú dať späť do roztoku, tam zmäknú, ale ja by som to už asi zavrhla a vyhodila ich. Fakt to nie je hygienické, ešte si tak môžeš privodiť nejaký zápal. Ja nosím šošovky značky Biofinity (www.vasesosovky.sk), dajú sa nosiť aj kontinuálne, takže aj keď je nevyndáš, tak ti ráno nič nebude.

ektoplazma

Mne sa to tiež pár krát stalo, ale normálne som ju dala do roztoku, ona sa tam za cca deň zase navlhčila a ešte som ju ponosila :) neomínala ani netlačila. Nabudúce radšej do čistej vody, ale odporúčam nosiť v peňaženke soľ, v takom malom vrecúšku ako napr. dávajú v Mcdonalde, to si zarobíš s troškou vody a tam v pohode prežijú :)