Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neposlušné trávenie

Príspevok v téme: Neposlušné trávenie
klakli

Dobrý deň. Ešte cez leto som sem písala, že ma trápia dlhodobé tráviace problémy.
Môj obyčajný deň začína neustálym prelievaním a škvŕkaním, cez obed sa to upokojí a večer ma trápi nafukovanie. Ešte na začiatku ma asi tri mesiace trápila neustála hnačka, schudla som vtedy dvadsať kíl, vždy som bola trošku dieťa *prisebe*. Teraz je to aspoň s vyprázdňovaním lepšie, i keď nie vždy.
V detstve som mala diagnostikovanú celiakiu, no od siedmich rokov mi doktorka nariadila normálnu stravu, kvôli zlepšenému stavu. Tak som si myslela, že tieto problémy mi spôsobuje nedodržiavanie diéty. Ale stal sa omyl. Gastroenterologička mi cez leto spravila kompletné vyšetrenie a všetko mám v poriadku. A zistila, že mi v detstve zle určili diagnózu lebo mám 99% vylúčenú celiakiu. Nuž, tak som držala sedem rokov len tak bezlepkovú diétu...slovenské zdravotníctvo :) A poslala ma domov so slovami- špeciálna strava.
Užívala som rôzne probiotiká, enterinu,...
Vôbec nejem mastné jedlá, vysmážané, čokoládu,... Myslím, že keď stresujem je to ešte horšie. A najhoršie je, že mám len osemnásť rokov a stresujem za každú blbosť.A to mám čochvíľu maturitu.
Popravde už neviem čo užívať, čo robiť. Začala som desiatovať ( v škole som nikdy nejedávala, o druhej poobede bolo moje 1. jedlo - možno i to zapríčinilo tento problém), cvičievam, zdravo sa stravujem.
Chcem vás len poprosiť o nejaké rady poprípade vaše typy o čo by mohlo ísť. Mohli by to zapríčiňovať i nejakí paraziti? Alebo je to všetko len mojou hlavou a stresom? Ďakujem veľmi pekne za pomoc.

klakli

Ďakujem veľmi pekne za odpovede, asi mi nezostáva nič iné len ďalej skúšať a hľadať.. :)
Tak si to skúsim vygoogliť.

EL-LA

mne veľmi pomohol zeleny jačmeň v kombinacii s chlorellou. skus si pozrieť stranku naturmedic.eu a skusiť to prirodnou cestou ked maš eštelen 18 rokov, je skoro na to, aby si brala nejake lieky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neposlušné trávenie - Fórum - ZDRAVIE.sk