Nepamätám si, čo som robila v noci

Príspevok v téme: Nepamätám si, čo som robila v noci
jouou

Ahojte,
priateľ mi hovoril, že som sa uprostred noci kŕčovito posadilo, vzpriamene sedela a pozerala smerom do okna. Niekoľkokrát na mňa hovoril, ale nereagovala som, až neskôr som sa na neho pozrela, a potom sa znova položila a spala. Toto sa opakovalo niekoľkokrát v poslednej dobe.
Ja si však nepamätám vôbec na nič, len na sny, ktoré sú veľmi krátke, väčšinou vidím len tvár a jedno slovo, ktoré povie tá osoba :)
Poradíte mi? Stretol sa niekto z vás už s týmto?
Trochu ma to straší...

mima.0

pokiaľ to nie je vážnejšie, necítiš sa unavená počas dňa a nejak zvláštne ťa to neovplyvňuje neurolog s tým nič nespraví. Netreba chodiť s každou somarinou k lekárovi.

Maoam

nieco ako namesacnost, mala by si vyhladat neurologa, ak sa ti to opakuje castejsie v poslednej dobe, nemas nejake velmi vypäte stresove namahave obdobie pripadne dusevne trapenie?

mima.0

je to porucha spánku ale bežná a úplne nezávažná, niečo podobné ako námesačnosť. Ja robím podobné veci úplne každú noc, niekedy sa zobudí spolubývajúca a ja stojím nad ňou a pozerám sa, no nič si nepamätám. okrem toho na každonočnom poriadku je že hovorím zo spánku, posadím sa na postel a dačo hľadám, komunikujem /síce hovorím zcesty/ so spolubývajúcou. ráno si nepamätám ani že by sa mi dačo snívalo.. Každé ráno sa pobavíme keď mi to referuje.

eeej

To znie velmi strasidelne. Ja osobne by som sa bal vedla teba spat, co ak ti napadne ho zaskrtit v spanku? Na druhej strane ta za to nik nepotresta, kedze nevies co robis. Zajdi za lekarom!