Tajne typy na partnera?

Príspevok v téme: Tajne typy na partnera?
Diadia

aneb kde k nemu vobec dojst... kde ste spoznali toho vazho?
som typ zeny ktora je sice navonok silná no potrebujem svojho chlapa aby ma niekedy jednoducho ,,pritiahol pod svoje kridlo a pomojkal,, problem je ze ho nemám a vyzera to tak ze dlho ani mat nebudem.. nikto ma nevie zaujať alebo sa boja ozvat napisat a potom si clovek mysli ze nemaju zaujem...preco chlapi nie su ako kedysi? jednoducho ked sa im niekto paci, idem do toho, vypytam si cislo hoci aj na ulici ved to je uplne zlate no nie dámy? :) to fakt teraz ficia len zoznamky na nete?

Diadia

pokial by pôsobil slušne a zdvorilo a priťahoval ma asi aj ano, bolo by to mile ze sa odvážil :)
ja viem, nechcem nic tlačiť teraz narýchlo, len mi je obcas smutno samej, vsetci moji kamaráti nemaju cas a su so svojimi polovickami, co chapem... len tiez by som chcela niekoho s kým sa zasijem pod paplon, horúcu cokoladu, pop corn a pozerali spolu nejaky film vecer :/

IgorDS

hej je to trochu dilema, ale úprimne, šla by si von s random chlapom, ktorý by si len tak vypýtal od teba číslo niekde na zastávke alebo podobne?? Alebo by si sa s ním dala do kontaktu?? Musíš chodiť viac do spoločnosti ale určite do nejakých slušných podnikov. Rovnako ako napríklad ja by som v živote nešiel von so ženou ktorá si odo mňa vypýtala číslo, lebo to by som si pomyslel že je to nejaká zúfalka. Predpokladám že si chceš nájsť nejakého slušného chlapa a ak je aj trocha bojazlivý, to ešte by nemalo znamenať že by si mu nedala šancu... aspoň podľa mňa. Proste to nijak netlač, buď kľudná, skôr či neskôr nejakého nájdeš a úprimne ti to prajem, len skús netlačiť na pílu lebo uvidíš že sa to vyrieši aj samo :-)

Diadia

igorDS
a ako sa mam potom s niekym spoznávať ked na seba nebudeme mat kontakt? :D to ze niekoho stretnem prvy a posledny krát mi velmi nepomôže ked mi nebude môcť ani len napisat...
a z mojho okolia su vsetci zadaní, na vysokej kde chodím detto alebo nie su a su strasne namysleni ktorí hľadajú prsnate blondínky alebo taki co sa venujú len učeniu a bodka .. :/

IgorDS

Diadia
to ako si myslíš že chlap ten podľa teba "normálny" je ten ktorý príde ku tebe na ulici a drzo si vypýta tvoje číslo??? A ostatní už nie sú normálni?? Takí ťa ani nevedia zaujať?? To potom asi dlho budeš sama keď si taká domýšľavá. Väčšina chlapov aspoň tých o ktorých je veľká pravdepodobnosť že ťa hneď pri prvej kríze neopustia sú práve tí, ktorí hľadajú milé, skromné dievča. Aj ja mám takú priateľku, spoznávali sme sa dosť dlho, najprv len občasné stretnutia, telefonáty, občas sme si písali, potom prechádzky... a nejak sa to takto vyvinulo a sme obaja šťastní a dôverujeme si.

Diadia

Cindy35: ahoj :) tak to si potom odvážna :D ale do podnikov chodit a tam kukat..neviem neviem zatial co ma párkrát oslovili tak boli dost podgurazeni alkoholom a tym pádom ma nezaujali...ono ked za mnou dôjde chlap začne sa lepiť ako samolepka a tiahne z neho...nemám to rada a skor sa bojim
humanoid: par krát som to skusala len to bolo take ze sa usmial aj dotycny a rychlo sklopil hlavu :D ale asi to budem skúšať aj dalej

Hrac

ti chlapi, co sa dokazu prihovorit zene na ulici to uz spravili a su zadani. Obcas pride rozchod, ale mala sanca stretnut takeho co to spravi a je nezadany :-)

a oslovovat kazdu, ktora sa mi paci vzhladovo by sa mi veru nechcelo...

inak v nazve sa skor myslelo asi ,,tipy,, a nie ,,typy,, ;-)

vegas111

ale ano, ked da zena usmevom najavo zaujem to by chlap mal vycitit, ale oslovit len tak dievca na ulici alebo v buse no neviem, vela zien co stretnem je krasnych ale keby mam kazdu nich oslovovat si pripadam skor zufalo nez sebavedome, ale beriem ze sa to zenam moze pacit, asi ste uz otravene zo zoznamiek

humanoid

DIA...staci sa najprv usmiať, nie vyškierať zubiská samozrejme, ale letmý sympatický úsmev a dôležité sú oči, pozri sa mužovi uprene do očí...ja som hned vedel, že má žena záujem...to vidíš z očí....ak je chlap bystrý, všimne si to...potom ťa osloví...ak bystrý nie je, kasli na takeho..

darling

muzi aj chlapci su poseri
budu radsej cusat a sediet v kute akoby mali babe ktora sa im paci povedat ahoj kocka chcem na teba kontakt si mi sympaticka a pod. Nie oni budu ticho drzat jazyk za zubami. A potom ked im vychliadnutu dievcinu niekto iny zbali tak sa durdia a nazvu ju stetkou. Vobec im nepatri oslovenie chlapi chlap sa sprava inak priebojne a ide si za svojim cielom a nesedi v kute a pasivne caka ze nieco z nebies mu to vychliadnute dievca alebo zenu dohodi do narucia.
zbabele hov*a