Láska cez internet

Príspevok v téme: Láska cez internet
Merlin

Vyšla niekomu z Vás láska cez internet ? Môžem byť zamilovana aj keď som ho ešte nestretla ? Nikdy som si nemyslela že sa mi niečo take stane vždy som považovala lasku cez internet za niečo nenormalne no sama som do toho padla. Pišeme si každy deň, skoro stale som na nete lebo ak si chvilu nepišeme tak mi chýba. Problem je dialka inač by sme sa už davno stretli. Ďalšia vec je že neviem čo on cíti ku mne pretože povahovo je to komplikovany chlap :D nerád vyznava svoje city ale neraz mi napisal že ma má rád, že ma chce a citi ku mne asi niečo viac. No jak je reč o vzťahu tak sa tomu vyhýba aspoň ja mam taky pocit.. Takáto láska sa mi nezdá byť normalna preto som to chcela skončiť nech sa ešte viac nenamotam ale nedokažem to velmi mi prirastol k srdcu a bez neho si neviem a ani nechcem predstaviť deň :) nejake rady ?

MultiLevel

nooo...to, ze som spoznala partnera na internete je jedna vec. Ale to, ze som sa do neho zamilovala az po 10 rande nazivo, je vec druha. Som trosku skepticka v tom, ci je vobec mozne, aby si lubila niekoho len skrze pismenka, bez toho aby ste sa poznali nazivo...
My, ked sme sa spoznavali cez pismenka, tak sme citili jeden k druhemu velku naklonnost, nemohli sme sa odtrhnut od PC, no ani vo sne by mi nenapadlo, ze by z toho mohol byt vobec nejaky vztah. Az ked sme sa stretli a spoznali sa v skutocnosti, prekecali hodiny a hodiny, zazili spolu kopec veci, az potom sme si "dovolili" k sebe nieco citit :) Moja rada, stretnite sa a spoznavajte sa, absolutne nezavazne ako kamarati. Obcas chodte na prechadzku, na bike, na vylet, prosto vsetko co robia dvaja priatelia. A az potom mozes nad vami premyslat. Teraz, kym su medzi vami len pismenka, by som to neriesila....

Merlin

Raz som ho videla naživo ale to sme sa ešte nepoznali takže z toho ako vyzera strach nemám. Prezývka55 ---> ja som napisala jemu nie on mne a vobec nie je taky typ ktory by vypisoval babam a čakal ktora sa chytí... No tak ďakujem za rady ľudia hlavne tebe Amanda_1 je lepšie ked mi tu radí niekto kto to zažil a nie len ludia ktory o tom nič nevedia a myslia si aka som blba.. Trošku ste mi otvorili oči, písať si s nim neprestanem ale myslim že to ostane na kamaratskej úrovni...bude to tak lepšie :)

Sejla

Merlin veď sa s ním stretni, ak ste dospelí ľudia, nemal by to byť problém nasadnuť na autobus a stretnúť sa, no dám ruku za to, že on to bude oddalovať, vykrucať sa, nakoniec budeš musieť prísť ty k nemu a tŕpnuť, či vôbec príde, lebo je to určite extrémne hanblivý chlap a myslí si, že naživo ho odmietneš:)

LILIII

fiiiiha :-/ ...... ehm ..... a si si ista ,ze si sa zamiluvala do toho muza za minitorom ? Nezalaskovala si sa len do internetoveho programu ? :)

Amanda_1

To poznám :) Ja som spoznala podobného chlapca pred 4mi rokmi. Písali sme si každý deň, pomohol mi keď som potrebovala a tiež sa moc neprejavoval.. Nikdy som ho nestretla. Vždy som sa tešila, že prídem domov a budeme si spolu písať, čakala som na jeho správy :D .. No potom som stretla skutočnú lásku. Chlapca, ktorý mi otvoril oči a ukázal mi čo je to realita.. Ako som sa dala s ním dokopy, prestali sme si písať. Chvíľku mi to bolo ľúto, ale potom som pochopila, že by sme nemali žiadnu šancu. Teraz som už rok šťastná a zamilovaná :)

Prezývka55

Urcite si pise len s tebou :D :D :D
Podla mna to skor funguje tak ze pises strasne vela zenam a nejaka sa skor ci neskor lapi.

Hrac

a chcela by si vztah, ked uz teraz vies, ze sa najblizsie uvidite o mesiac? a aka to je dialka? do 200km to je pohode

hou hou hou

A keď už tak je lepšie snažiť sa s tým človekom stretnúť čo najskôr aby to potom nebolo príliš veľké sklamanie a premárnený čas na tom internete keď ti naživo ten človek nesadne.

Merlin

Som si ista že si piše len somnou :D možno si myslite že som naivna ale fakt to viem s určitosťou. On sa stretnuť chce len obaja sme zaneprázdneny a ešte k tomu aj ta dialka, ale za necelý mesiac by mal prísť :)