Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Byvalka

Príspevok v téme: Byvalka
zuzana1976

Ahojte, mam problem so svojim terajsim partnerom. Spolu sme uz vyse pol roka a on sa neustale stretava a dennodenne si psie so svojou byvalou frajerkou. Tvrdi mi, ze uz maju medzi sebou vsetko vyriesene, spolu by uz nechceli byt,ale mna to uplne vytaca,ked mi povie ze ide spat a potom ho vidim online a ju tiez...mam ho velmi rada,ale tento stav ma velmi trapi no na druhej strane mu nic nechcem zakazovat, prosim o radu, dakujem

MultiLevel

nie, v poriadku to nie je. Je super mat po rozchode fajn vztah. Tym sa ale nemysli dennodenne vypisovanie na nete ani neustale stretavanie. Naozaj to nie je v poriadku. "Fajn vztah" je podla mna rozist sa v dobrom, nekydat na seba, neohovarat sa, odpustit si, prosto v dobrom sa rozist a na ulici pozdravit, mozno pristavit, spytat sa "ako sa mas" a bodka. Viac naozaj nie.
Nepises ako sa priatel sprava k tebe, ale nech je ako chce, ich terajsi vztah nie je v poriadku. Obaja sa este stale vyhladavaju, pretoze absolutne neuzavreli ich kapitolu, nemaju jasno v tom, co citia....predpokladam, ze ona priatela este nema, keby ano, nema cas takto vypisovat byvalemu
Bohuzial, v tomto trojuholniku si ty navyse....je len na tebe, ci to chces velkoryso trpiet, alebo chces priatela, ktory bude mat v hlave len a len teba...

lilyiankaa

jemu by sa asi tiež nepáčilo, keby si ty bola v dennodenom kontakte so svojím ex a vypisovala si s ním, aj potom, keď ideš akože spať ..... niečo tam nie je v poriadku, ok, ja beriem, že sa mohli rozísť v dobrom, ale sú určité hranice, ak má už nový vzťah, len škoda, že on si ich nevie uvedomiť

LILIII

Tak toto mu mozes kludne zakazovat ,mas na to pravo a ak si ON mysli ze nie ,tak ho nechaj po veceroch pisat si s byvalkou a odstahuj sa k zodpovednejsiemu ,takemu co si bude vazit ,ze je s tebou a nie byvalou ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Byvalka - Fórum - ZDRAVIE.sk