Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rhinoplastika

Deida78

Mne budu robiť Lipofillig vlastnym tukom, do vpadnutej časti na kosti kde mi chirurg velmi vysekal kosť tak tu priehlbinku mi budu injekčne vyplnať tukom z brucha, Mate s tým niekto skusenosti ako dlho to vydrži? Može to byť aj do koncya života pekne vyplnene a nos rovny?

zuzana-01

Ja som bola na rhinoplastike v Ružomberku asi pred 9 rokmi. Nos som mala celkom v poriadku, dobre sa mi dýchalo, ale zdal sa mi trochu široký. Po operácii som sa cítila strašne, mala som vysoké teploty, nemohla som poriadne dýchať ani spávať a bola som celá spuchnutá. Nos som mala aj po mesiaci dosť opuchnutý a krivý, na čo mi vtedajší primár, p. Sičák povedal, že si ho musím masírovať a bude sa meniť roky. Na kontrolu k nemu vraj už ani nemusím chodiť. Prešli roky, ale mne sa dýchalo stále horšie, nos som začala mať dosť krivý - jedna nosná dierka bola úplne vpadnutá a vyzeralo to dosť zle,navyše som neustále prekonávala zápaly dýchacích ciest a cítila som sa stále vyčerpaná, preto som sa rozhodla pre reoperáciu na súkromnej klinike. Po operácii mi doktor oznámil, že som pri tej prvej prekonala dosť silný zápal, o ktorom ma vôbec neinformovali, tento spôsobil čiastočný rozpad chrupavky, preto som mala jednu nosnú dierku vpadnutú a pri operácii mi museli viac krát presúvať časti - nakoniec to nechali v dosť zlom stave tak. Prakticky celá operácia bola neúspešná a oni ma o tom vôbec neinformovali. Nos už nikdy nebudem mať v poriadku, do konca života sa mi bude zle dýchať, po reoperácii vyzerám omnoho lepšie, ale s tou vpadnutou dierkou sa už zázraky urobiť nedajú, som rada, že sa aspoň konečne cítim dobre po zdravotnej stránke a zbavila som sa neustálych zápalov dýchacích ciest, keďže na reoperácii som bola pri skutočnom odborníkovi. Nikomu by som nikdy neodporúčala ísť na operáciu do Ružomberka ku doktorovi Sičákovi. Niekedy som na nehnevaná až tak, že mám chuť dať celú záležitosť prešetriť úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, pretože problémy s dýchaním budem mať už do konca života a tých pár rokov až do ďalšej reoperácie, za ktorú som zaplatila 1670,-EUR som mala dosť komický výraz...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rhinoplastika - Fórum - ZDRAVIE.sk