Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chronicke choroby

néééé!

sasanka0101 alias doktorka tomova, trosku si to mala inak premysliet, toto je dost trapne. my tu zas az taky sprosty nie sme. sice mnohy z nas potrebuju pomoc, ale to neznamena, ze sme vsetci retardovany. takto na nas nechod. a kto je dobry, toho si ludia najdu.

sasanka0101

Mne tiez tvrdili,ze mam chronicky zapal mechura a ze si mam zvykat na to,ze to budem mat opakovane. Taka blbost. Fakt zalezi k akemu doktorovi sa clovek dostane. Ja som natrafila na jednu doktorku,ktora robi celostnu medicinu ,urobila mi take specialne vysetrenie,kt. stoji iba 15€ ,pozistovala velke zaujimavosti v organizme a dala mi lieky cisto na prirodnej baze,kt. podporuju vlastnu imunitu cloveka atd a po 2mesacnej kure, neviem co to je zapal mechura, byt chora, mat kazdy mesiac herpesy...takze tolko vazeni...treba doktora ,kt. sa rozumie tomu co hovori a co robi.Ak chces mi napis na hekate1@azet.sk a poslem ti cislo,kde sa mozes na taketo vysetrenie objednat, robi to po celom Sr na objednavky.Vola sa doktorka Tomova.my uz iba k nej chodime cela rodina

RNG

Aj lekari su ludia, niektori lepsi, ini horsi. To mas ako s vodoinstalaterom, jeden ti prevedie dobru robotu, iny necha potrubie kvapkajuce.
A vseobecne, na mnohe mikroby a parazity maju velmi slabe metody aj na zistenie/diagnozy aj na odstranenie. Preto vymysleli termin chronicky, tj vlastne nevyliecitelny ich znamymi prostriedkami.
To ale neznamena, ze sa nenajdu na svete lekari, co to vedia vyliecit. Len na to nepouzivaju oficialne schvalene farmaceuticke lieky.
Na boreliozy, chlamidie, mykoplazmy, L-formy a rozne virusy v nasom tele su rozne ucinne potravinove doplnky.
A jedna sa nielen o antimikrobialne latky, ale aj rozne odmaskovace, kedze mnohe tzv "chronicke nakazy" sa zdruzuju do skupin a spolocne brania maskovanim proti prieniku liekov do nich, takze ich treba najskor odmaskovat, aby ich aj nasa vlastna telesna obrana, aj rozne lieky a doplnky vedeli preniknut.

ni-ka

no tak ak sa v KO preukaze pritomnost chlamydii,borelii alebo mykoplaziem tak sa lieci atb,je to uplne bezne a preplaca to poistovna takze neviem k akemu doktorovi chodis...
a migrujuce bolesti mozu byt aj z inych pricin,nielen z parazitov...
a nemusis s tym ani chodit na infekcne,riesi to aj normalny obvodak

Toska

fiala,ja mam problem s ramenami,už som aj kortikoid.injek.dostala do jedneho lebo mam bolesť pri pohybe.Zlepšilo sa to, no nie celkom,akoby sa to vracalo.Moj zdrav probl.sposobuje pravdepodobne infekt.CHLM.Liečbu nepreplaca poisťovňa, ak by som suhlasila s dlhodobou ATB na parazity.A aj to je otazne aky by bol vysledok liečby.

Toska

Po mojich skusenostiach a čo pozorujem ľudi hľadaju pomoc v potravin.doplnkoch,alebo nahaňaju ATB aby sa liečili sami,lebo klas.medicina nepomaha.Konkretne tie ťažkosti im sposobuju borelie,chlamydie ine parazity.Aj to pridu na to, keď su vytrvali a da sa im urobiť drahe serologicke vyšetrenie.Prečo odbor infektologie ma tak nizku uroveň?

fiala

Ach jaj, neverím už žiadnej chronickosti. Užila som si jej dosť. Najskôr chronické angíny, na to bol jediny liek od lekárov - vybrať mandle. Po ich vybratí mi to sadlo na priedušky, tak potom boli chronické priedušky, potom chronická astma, chronický ekzém a skončila som s chronickými bolesťami "neznámej etiológie". A to už teda nebola sranda. Aj nad samovraždou som veru rozmýšľala. Ani neviem kde som ešte nabrala silu na dlhú liečbu u Albertovej, tá bola tiež podľa dĺžky chronická - ale čuduj sa svete, jedného dňa predsa len skončila a po chronickosti už ani chýru ani slychu. Takže odvtedy ak počujem slovo chronický viem len jedno- choroba, ktorá sa niekomu nechce liečiť. alebo ju liečiť nevie. Chronické nie je ale nič, takže sa nevzdávajte, nájdite toho správneho lekára alebo liečiteľa a uvidíte, že aj to chronické bude raz minulosťou.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chronicke choroby - Fórum - ZDRAVIE.sk