Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa mu mam ospravedlnit?Co robit?

Príspevok v téme: Ako sa mu mam ospravedlnit?Co robit?
kvietoček mlady

Povedala som nieco hrozne svojemu priatelovi.Ale iba z nervov,chcela som sa mu pomstit pre totalnu hlupost,vobec som to nemyslela vazne,no jeho to zranilo.Lubim ho a som detskej povahy,preto som to urobila.Ja niekedy robim veci bez rozmyslania,mrzi ma to teraz.Ja pojdem o 40 minut za nim,chcem mu dokazat,ze ja nie som zla,no neviem co mam robit.Ako ho potesit niecim,no nechcem si ho kupovat ziadnymi vecami.Len mu chcem dokazat svojimi skutkami,ze som to naozaj nemyslela vazne a ze ho milujem,no naozaj neviem,co mam robit.Aky skutok mam urobit?Prosiiiiiiiiiim poradte mi co najskor,lebo to chcem urobit teraz.Ja viem,ja sama by som mala vediet,co mam urobit,no uz fakt neviem,ospravedlnovala som sa mu uz 1000000000000000ty krat,marzi ma to stale.Pomozte mii.Prosim.

kvietoček mlady

Dopadlo to este lepsie,nez som ocakavala,proste som mu povedala,ze to lutujem a on mi odpustil,bol uzasny.A povedala som mu aj vsetko co som tu napisala a pomohlo.Takze:DAKUJEM!Som stastnaaaa!

Alternativa

Povedz mu presne to, co si nam tu napisala, vcitane ospravedlnenia. A aj toho, ze ho lubis a chces mu to dokazat. Drzim palce.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa mu mam ospravedlnit?Co robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk