Hormonalna porucha-feminizacia

Príspevok v téme: Hormonalna porucha-feminizacia
alena1990

Caute, poculi ste uz o hormonalnej poruche-feminizacii?K nam do domu sa pristahovala jedna rodina ktora ma asi 15 rocneho syna.Ten chalan ale vyzera uplne ako baba, ma stihlu chuducku postavu, velmi jemne crty tvare, uplne babske boky aj zadok a co ma som si vsimla uplne prve, ze ma aj prsia.A to nie male, tipujem ze minimalne kosicek B.Najprv som si myslela ze je transexual, ale potom som sa dozvedela ze trpi hormonalnou poruchou-feminizaciou.Vraj ma funkcny iba jeden semennik a trpi touto vrodenou vadou, kedy ma chalan vysoke mnozstvo zenskych hormonov a zacinaju sa u neho v puberte prejavovat sekundarne zenske pohlavne znaky a ukladanie podkozneho tuku ako u zien.Da sa to vraj liecit, ale u neho ta liecba nieje vraj jednoducha, lebo ma vraj este nejaku chorobu, ktora mu brani v uzivani muzskych hormonov.Neviem ako sa on sam citi, ci chce byt babou, ale je mi ho luto, lebo namiesto toho aby behal za babami, vyzera on sam ako chutnucka slecna.Videli ste uz niekedy niekoho podobneho?Lebo ja som z toho dost v soku ze coho je prirode vsetkeho schopna.

chuckr

aoj neviem ci sem vobec este niekedy prides alena,ale rad by som s tebou popisal o tvojom susedovi,mozno teraz aj susedke...bo viem že týto ludia to majú ťažké a keby si mám vybrať ja či chcem byť holka alebo chalan tiež asi váham:)

dodoa

ja mam podobny problem, tiez sa mi tuk uklada na zadku a som chlap, vrsok tela mam celkom vymakany, dokazem sa tahat na hrazde, klikovat na bradlach, ale vsetok tuk mam na zadku, ten chalan to ma tazke hlavne po psychike, aj ja mam nekedy dilemu, ci sem chlap alebo zena :/

kosa

panika,
rady ktore tunak dava RNG su dobre a vobec si nemyslime ze su nepotrebne.
a ak si vsimnes tak aj administrator ho posunul z funkcie prispievatela do hodnotneho prispievatela.

takze treba povedat ze RNG nerobi nic zleho. prave naopak pomaha radami ludom, pretoze im lekari skorumpovani na SK pomoct nepomozu.

9333leni

Lalal, klinefelterov syndrom to zrejme nebude, lebo jedinci s tymto syndromom su mentalne zaostali a sice maju niektore zenske znaky,ale napriek tomu su vysoki a mohutni.

RNG

Zatial som na to nebol administratorom upozorneny. Ale ked nemozem radit co pouzit na rozne pripady pre udrzanie ci prinavratenie zdravia a kde to co najlacnejsie kupit a tym pomoct citatelom s problemami, tak je to obmedzene len na vseobecne kecy, a na to ja nemam vobec cas. Nemyslim, ze by to bolo v zaujme administratora, aby miesto zdravotnych diskusi by tu boli len prazdne reci.

RNG

Mnohe anabolicke steroidy zvysuju hladinu testosteronu a znizuju estrogen, ale je to dost nebezpecnas metoda. Ma vela postrannych ucinkov, hoci kratkodobo by to mohlo pomoct.

truba

neviem ci teraz netrepnem volovinu. minule som cital o latkach pre kulturistov. napriklad anabol.Je to vlastne testosteron. to by nepomohlo? ale asi nie.

RNG

Okrem dedicneho sklonu, ktory sa obcas vyskytne je aj reakcia na niektore hormony mimikujuce latky. Napr niektore plsticke latky, pokryvajuce konzervy maju radove vyssie hormonalne ucinky, nez estrogen. Doslova feminizuju. Tak isto genisten, ktory sa nachadza v sojovych pripravkoch pouzivanych pre kojencov a pridavkoch do potravin mimikuje estrogen. Su ludia na to extra citliviKompenzovat sa to urcitej miery da zdrojmi latok stimulujucich tvorbu testosteronu(l-karnitin, 3 gramy denne, bylina maca(inac afrodiziak pre muzov), tribulus terestris a ine. >