Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej

Príspevok v téme: Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej
Hnedoocka30

On bol moj prvy a jediny. Pred priblizne 8 rokmi sa vsetko zacalo menit. Obaja sme boli pod velkym tlakom a mne bolo denne pripominane aka neschopna som. Ako treba veci robit inak plus nadavky s tym spojene. Neskor ked hadky vyustovali - tak som dostala par faciek, alebo ma zdrapil za ruku, krk ked som odporovala. V tom case sa vo mne cosi zlomilo az som mala pocit, ze nemam vobec ziadnu hodnotu.
Neskor sme zacali chodit do poradne avsak pre mna uz bolo neskoro. Citila som, ze mi nieco chyba - dusevne a zacala to hladat inde.
V maji som sa zoznamila s jednym muzom na FB. On je vojak, velmi pekny. Od prveho dna mi rozpraval aka som pekna, mila, ako rad by bol so mnou. Ja som mu povedala, ze som vo vztahu, ale aj tak sme sa rozpravali. Ked som si s nim pisala, tak som mala pocit, ze som pre kohosi vynimocna - vzacna. On ma nikdy neoslovoval mojim ozajstnym menom, len prezyvkami, hovoril mi ako mu chybam, ako ma chce pobozkat. Jeden den mi poslal jeho fotky - polonahe, co ma dost sokovalo, ale rozpravala som sa s nim dalej. Neskor si zacal pytat foto odo mna a hovorit mi co vsetko by so mnou robil...

6 mesiacov neskor sa chcel stretnut. Ja som ho tiez chcela vydiet pretoze som bola zvedava. Vobec som si nemyslela, ze sa mu budem pacit avsak 30 minut po zoznameni ma pobozkal. Nebol to vobec jemny bozk ,ale ten taky velmi intenzivny. Jeho ruky boli vsade a to mi vadilo. Vzdy som mu ich dala spet na moj pas.
Neskor, ked sme sa bozkavali v jeho aute, ja som nemala ponatie co robi, az kym mi nedal ruku na jeho vytiahnuty p...s. To ma opat sokovala a odisla som domov. Neskor sa mi ospravedlnil a stretli sme sa opat. Ja som mu hned povedala, ze sa mi nepacilo co spravil a, ze s nim nikdy nebudem spat kym som vo vztahu s niekym inym. Toto som mu pripomenula vzdy ked sme sa stretli - 5x dohromady. Tvaril sa, ze to chapal.

Vzdy ked sme sa stretli tak bol velmi mily. Bozkaval ma na vlasy, lica, nos, celo, ruky..vsetky tie take jemnostky ktore mi chybali. Tiez mi rozpraval ako velmi by chcel byt so mnou, o jeho zivote, pytal sa na ten moj. Celu dobu mi pozeral do oci a objimal ma. S nim som sa citila "lubena"... Aj ked sem tam mi prisiel dost sebavedomy, sam od seba mi povedal kolko zaraba, ze jeho oblecenie je drahe, ze ma znackove hodinky, atd. Podla jeho slov kazda jeho byvala ho podviedla, alebo mu inak ublizila a nikdy to nebola jeho chyba. Vela veci mi na nom nesedelo, ale pretoze som s nim bola velmi stastna, tak som to ignorovala.

Ked sme sa stretli posledny krat - vsetko bolo skvele, on bol ocarujuci ako vzdy a nezny. Avsak tentokrat nepocuval tak ako som dufala. Ked sme boli v jeho aute, tak sa so mnou hral a dal mi dole nohavice. Lezal na mne a ja som mu povedala, ze nemozem, avsak on sa stale pokusal. Urcitu dobu mi to prislo smiesne a tak som ho len nechala lezat na mne kym ma bozkaval, ale ked sa opat pokusal dostat dnu - tak som mu povedala,aby prestal...Neviem, ci to, ze som ho nadalej bozkavala a nechala na mne lezat mu dalo pocit, ze to chcem, ale napokon dostal co chcel. Ja som sa citila velmi pouzita a on to vedel. Tiez som mu povedala, ze ci toto je vsetko co chcel a on povedal, ze nie. Povedal, ze on mi nechce ublizit a, ze mi to dokaze...
Po tomto vsetkom sme sa rozlucili a on odcestoval spat do jeho statu. Neskor sa mi ozval, ci som OK a, ze mu velmi chybam. Na dalsi den som mu napisala, ze niesom ok a on sa pytal preco. Ked som mu povedala, ze to budem musiet povedat mojmu partnerovi - uz sa neozval.
Ja viem, ze to co som spravila bolo velmi zle a hambim sa zato. Asi som hladala lasku tam kde nikdy nebola aj ked on sa tvaril uplne inak. Tu noc som stratila cast mna a neviem, ako ju najst. Tento druhy muz mi zlomil srdce a neviem ako zabudnut. Co vlastne chcel, preco to spravil? Ked vidim svojho partnera- tak len placem. Pocit viny ma zabija a ja neviem ako dalej. Tak velmi mu chcem povedat pravdu no taktiez sa bojim, co sa stane. On si to nezasluzil.
Ako dalej? Ako to cele vyriesit? Ako zabudnut na toho druheho?

0vecka

2 LILIII prepac ale o vojakovi cudzincovi ktory kazdu chvilu je niekde inde si nemozes predsa mysliet nic ine. NA jeho mieste by som asi postupoval tak isto. Skor by sme mali riesit preco sa zadana stretava s chlapom ktory jej strka ftaka do ruky??

michael 1

To že si sa milovala s iným chlapom v tvojej situácii nie je nič vynimočne.Nierieš to čo sa stalo sa neodstane.A tvojmu chlapovi to nepovedz do svojej smrti, lebo ak mu to povieš, tak ta bude biť katovať a vyčítať ti to do jeho smrti.

LILIII

Trosku mas aj pravdu Ovecka no toho muza nikto neoznaci za neschopneho ,skor ho polutujete ,kdezto zena, ak DÁ je podla vacsiny (ako to tu citam) kurva . Ale preco ?
Ved je super ,ked muz po zene tuzi a chce s nou spavat ,je to casto vyznanie lasky ,ale pre tohoto muza o ktorom je rec ,znamenal sex ,len prijemnu formu relaxu ..... ona urobila chybu ,pretoze nezistovala co je zac a neprisla na to ,ze s takymto muzom sa oplati "pohrat" ,len ak sme podobne ladene a chceme si raz za cas neviazane uzit
Ide o to ,ze sex je dnes skor vec verejna je vsade a my sme tak spohodlneli (teda hlavne vy muzi) ,ze casto uprednostnujeme to pohodlne sexovanie kade tade .... za rohom :)))

0vecka

2 LILIII jj stale amm ten pocit...

ak by to bolo otocene akoze uplne bezna situacia zena sa rozide s priatelom je krehka zranitelna a nejaky citlivy chlapec sa do nej zamiluje stara sa o nu travy s nou volny cas kupuje darceky pise SMS je pozorny v podstate uz aj spolu chodia a potom mu slecna povie vynikajucu spravu ze si nasla priatela a divi sa ze on si myslel ze z toho nieco bude. Tu ale nikto nepovie tomu typkovi ze ako nepekne sa k tebe zachovala ale skor mu povie ze no ty si dobry trulo pol roka za nou behat a ani ju nepretiahnes...

toot je presne to iste len v opacnom garde

LILIII

Ovecka jednoducha odpoved ...... naletela cloveku, ktory jej prejavoval falosne city .....a ano mas pravdu, stava sa to dnes uz bezne ,dnes uz aj falos je normalna hlavne je ,ze si chlapec zasulozil a namiesto toho ,aby o nu zabojoval zdupkal ako ubohy trulko ....... este stale mas pocit ,ze nic zle neurobil ?

sisi0121

Ako zeny nechapem co sa tu hrate na hrdinky..Ja som sa vzila do jej sitaucie a chapem ju...Proste len chcela a dufala ze sa jej dostane pozornosti ktoru nemala a taky clovek sa chyta aj slamky..Neni na tom nic zle..Sama pisala ze nechcela sex s nim a dala mu to niekolko x najavo..A preco s nim zostala? Zas ste mudre..Lebo sa jej nieco na nom pacilo a namotala sa a prehliadala chyby alebo dufala ze nebude taky ako sa prejavoval..My co sme neboli v situacii takej alebo nemame rovnake pocit to nepochopime...A s tym sexom to uz proste vzdala,bala sa toho ze to moze skoncit ale zas vsetko je len v tom ze sa citila sama a bala sa stratit niekoho kto jej aspon z casti dava to co jej chybalo..Tak sa tu nenavazajte a nesudte..A ty sa radsej s hentym partnerom rozid a najdi si nieco lepsie..Ved neni jediny chlap na svete kazdi si zasluzi nieco lepsie a hlavne to co mu chyba..drzim palce :)

LILIII

Naozaj mas 30r. ? Paaanecku ja som myslela ,ze si mladunka 20 rocna ,neskusena a tuhla ? Tebe sa asi v zivote nedostavalo pozornosti ,ked si takto naletela . Ten tvoj skor citi potrebu postarat sa a asi zabudol ,ze postarat sa neznamena mat ,vlastnit . Tebe chybala neha ,pozornost ,tak si ju hladala inde a dopadlo to tak ,ze teraz TEBE kazdy nadava aka si truba ,kurva a podobne "lichotive" slova.
Prepacte ludia ,ale odsudit niekoho na zaklade jedneho pribehu, ci skor zazitku je od vas necitlive.
No a co, tak naletela ,mrzi ju to.... cize zjavne to ziadna kurva ako pisete nebude .
Hnedoocko ,nauc sa byt zavisla v prvom rade sama na sebe ,rob to co chces ty a nie to co sa od teba ocakava ,nenechaj sa manipulovat .