Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej

Príspevok v téme: Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej
Hnedoocka30

On bol moj prvy a jediny. Pred priblizne 8 rokmi sa vsetko zacalo menit. Obaja sme boli pod velkym tlakom a mne bolo denne pripominane aka neschopna som. Ako treba veci robit inak plus nadavky s tym spojene. Neskor ked hadky vyustovali - tak som dostala par faciek, alebo ma zdrapil za ruku, krk ked som odporovala. V tom case sa vo mne cosi zlomilo az som mala pocit, ze nemam vobec ziadnu hodnotu.
Neskor sme zacali chodit do poradne avsak pre mna uz bolo neskoro. Citila som, ze mi nieco chyba - dusevne a zacala to hladat inde.
V maji som sa zoznamila s jednym muzom na FB. On je vojak, velmi pekny. Od prveho dna mi rozpraval aka som pekna, mila, ako rad by bol so mnou. Ja som mu povedala, ze som vo vztahu, ale aj tak sme sa rozpravali. Ked som si s nim pisala, tak som mala pocit, ze som pre kohosi vynimocna - vzacna. On ma nikdy neoslovoval mojim ozajstnym menom, len prezyvkami, hovoril mi ako mu chybam, ako ma chce pobozkat. Jeden den mi poslal jeho fotky - polonahe, co ma dost sokovalo, ale rozpravala som sa s nim dalej. Neskor si zacal pytat foto odo mna a hovorit mi co vsetko by so mnou robil...

6 mesiacov neskor sa chcel stretnut. Ja som ho tiez chcela vydiet pretoze som bola zvedava. Vobec som si nemyslela, ze sa mu budem pacit avsak 30 minut po zoznameni ma pobozkal. Nebol to vobec jemny bozk ,ale ten taky velmi intenzivny. Jeho ruky boli vsade a to mi vadilo. Vzdy som mu ich dala spet na moj pas.
Neskor, ked sme sa bozkavali v jeho aute, ja som nemala ponatie co robi, az kym mi nedal ruku na jeho vytiahnuty p...s. To ma opat sokovala a odisla som domov. Neskor sa mi ospravedlnil a stretli sme sa opat. Ja som mu hned povedala, ze sa mi nepacilo co spravil a, ze s nim nikdy nebudem spat kym som vo vztahu s niekym inym. Toto som mu pripomenula vzdy ked sme sa stretli - 5x dohromady. Tvaril sa, ze to chapal.

Vzdy ked sme sa stretli tak bol velmi mily. Bozkaval ma na vlasy, lica, nos, celo, ruky..vsetky tie take jemnostky ktore mi chybali. Tiez mi rozpraval ako velmi by chcel byt so mnou, o jeho zivote, pytal sa na ten moj. Celu dobu mi pozeral do oci a objimal ma. S nim som sa citila "lubena"... Aj ked sem tam mi prisiel dost sebavedomy, sam od seba mi povedal kolko zaraba, ze jeho oblecenie je drahe, ze ma znackove hodinky, atd. Podla jeho slov kazda jeho byvala ho podviedla, alebo mu inak ublizila a nikdy to nebola jeho chyba. Vela veci mi na nom nesedelo, ale pretoze som s nim bola velmi stastna, tak som to ignorovala.

Ked sme sa stretli posledny krat - vsetko bolo skvele, on bol ocarujuci ako vzdy a nezny. Avsak tentokrat nepocuval tak ako som dufala. Ked sme boli v jeho aute, tak sa so mnou hral a dal mi dole nohavice. Lezal na mne a ja som mu povedala, ze nemozem, avsak on sa stale pokusal. Urcitu dobu mi to prislo smiesne a tak som ho len nechala lezat na mne kym ma bozkaval, ale ked sa opat pokusal dostat dnu - tak som mu povedala,aby prestal...Neviem, ci to, ze som ho nadalej bozkavala a nechala na mne lezat mu dalo pocit, ze to chcem, ale napokon dostal co chcel. Ja som sa citila velmi pouzita a on to vedel. Tiez som mu povedala, ze ci toto je vsetko co chcel a on povedal, ze nie. Povedal, ze on mi nechce ublizit a, ze mi to dokaze...
Po tomto vsetkom sme sa rozlucili a on odcestoval spat do jeho statu. Neskor sa mi ozval, ci som OK a, ze mu velmi chybam. Na dalsi den som mu napisala, ze niesom ok a on sa pytal preco. Ked som mu povedala, ze to budem musiet povedat mojmu partnerovi - uz sa neozval.
Ja viem, ze to co som spravila bolo velmi zle a hambim sa zato. Asi som hladala lasku tam kde nikdy nebola aj ked on sa tvaril uplne inak. Tu noc som stratila cast mna a neviem, ako ju najst. Tento druhy muz mi zlomil srdce a neviem ako zabudnut. Co vlastne chcel, preco to spravil? Ked vidim svojho partnera- tak len placem. Pocit viny ma zabija a ja neviem ako dalej. Tak velmi mu chcem povedat pravdu no taktiez sa bojim, co sa stane. On si to nezasluzil.
Ako dalej? Ako to cele vyriesit? Ako zabudnut na toho druheho?

blbost

ty si ale truba nechce sa mi verit ze to pisala baba mam pocit ze to pise chlap a chce rozprudit burlivu diskusiu na fore.
ak si fakt baba tak si strasne naivna. uz vela znakov jeho spravania ti mohli napovedat ze ta len namotava. stacilo par slov hmatov a chvatov na tvoje erotogenne zony a jeho penis bol tam kde chcel byt uz od zaciatku.
znaky jeho namotavania boli jasne si pekna krasna mila
posle ti svoje nahe fotky(ziadny chlap ktory by to s tebou myslel vazne to neurobi hned na zaciatku)
30 minut od stretnutia ta bozkava aj ked si mu povedala ze mas vztah
strka ti svoj penis v aute do ruky
chvali sa aky je prachaty a co vsetko vzacne vlastni
vsetky byvale ho podviedli a vzdy boli na vine oni(on je nevinny barancek)
blaboly az sa hory zelenaju
PS: niesi nahodou blondina? :D

0vecka

2 Dadula56 ono zase ak nema moc kamaratov a partner ju +- ignoruje tak ju to moze tahat za inymi. Ale typek jej v aute strcil ftaka do ruky a ona si mysli ze nejde o sex? uz si nepametam kolko krat sa stretli ale vyzliect nohavice v aute? akoze to by neslo ani kebyze jej nieco nasype do pitia. Vsak to musela aktivne spolupracovat ...

To je podobne ako ta tema ze chlap znasilneny zenou lebo bol tak nadrbany ze sa zmohol len na to aby si nasadil kondom.

Dadula56

"Ja som skor chcela vediet od ludi so skusenostami, ako niekto moze takto prestierat veci." Ty naozaj tu chces tvrdit, ze si si myslela, ze mu na tebe zalezi a ze ta snad miluje?Prosim ta, nestrapnuj sa, naozaj. A nie je to tym, ze mas malo skusenosti, to aj naivna 15-tka by vedela o co mu ide. Mas 30 rokov, tak snad dokazes posudit, ze ked ti niekto neustale strka penis do ruky, vyzlieka ta, tak mu asi ide jedine o ten sex. Alebo sa ti lepsie existuje po tom celom, ked si nahovoris, ze si predsa nevedela, ze ta len pouzije a odhodi. Asi sa potom citis lepsie, nez keby si si rovno priznala, ze si sa nechala velmi lahko vmanipulovat do sexu.

Hnedoocka30

Ja mam 30 a chapem co hovoris. Ja nemam skusenosti ked pride k tymto veciam pretoze som so svojim prvym a jedinym. Avsak logicky som to mala vidiet ako stopku a vobec ho po 1 raze nestretnut. Dala som sa namotat sladkymi recickami pretoze som mu chcela tak velmi verit. Popalila som sa a teraz za to budem platit. Moja vina.

LILIII

Ja tiez nosim kratke sukne ,opatky ,pracujem v muzskom kolektive a taktiez do mna kolegovia dodievaju no nenecham sa po 30 minutach na prvom stretku oblapavat a nezniesla by som ,aby sa na mna muz vrhol ako na nugatku . Pochop on si o tebe pomyslel len jedno ,ze si lahka korist a ze si sa nechala tak lahuuuucko namotat . Takto sa nesprava baba ktora hlada vztah ,lasku ,istotu .
Ak si si chcala uzit ok ,ale tvrdit mi ,ze si hladala nieco viac a po 30minutach na prvom stretku to takto pokafres no neviem

Hnedoocka30

Pretoze s niekym predsa mozes byt aj bez pohlavneho styku, ci nie? Ked si zena oblecie mini suknu a hlboky vystrih, znamena to, ze ju kazdy muz bude chciet dostat do postele a ze ona to aj chce? To je len priklad. Ja som ani zdaleka nebola vyzyvavo oblecena. Asi sme sa nepochopili..ja som hladala cosi ine a on cosi uplne odlisne. On mal v mysli sex a tak to aj videl. Ja som skor chcela vediet od ludi so skusenostami, ako niekto moze takto prestierat veci.

LILIII

Ale nakoniec si sa nechala zvadzat a preco teda ,ked tvrdis ,ze si s nim nechcela spat ? Ci si sa aj ty nedokazala ovladat ? Vsak si ho provokovala co ine si od neho ocakavala ?

Hnedoocka30

Ovecka, ja som som s nim bola uprimna od zaciatku. Ja som mu povedala, ze s nim nemozem spat aj ked by som chcela, ale nemozem. On sam mi povedal, ze to chape. Mozno sa len nedokazal ovladat. Prave preto vravim, ze to neberiem ako znasilnenie, pretoze som mohla odist a neurobila som to. Mna skor hneva to, ze som naletela jeho sladkym reciam, tomu, ze mu na mne zalezi...
Pravda je ta, ze sa potrebujem dat dohromady ako vravite. Ono to len dost boli a vsetky tie pocity ma nicia. Ja viem, ze s casom to bude lepsie. Aj ked to momentalne vyzera impossible...