Poznate ten pocit?

Príspevok v téme: Poznate ten pocit?
simona000

Poznate ten pocit,ked vas vsetci odsudzuju a neviete preco?snazite sa byt normalna,vdacna,dobra a ludia vas nemaju radi a neviete z akeho dovodu?ja tym trpim cely moz zivot od maleho decka ,zacalo to zakladkou.a od vtedy to ide somnou .Neviem co to je a co je namne takeh zle,ale podpisalo sa my to na zdravi.Kvoli tomu mam fobiu,mam blok v sebe,mam tetaniu,vyhibam sa ludom,som stale len doma,nemam ziadnu skolu ,chodila som do dvoch skol a nepodarilo sa prave kvoli tomu.nemam pracu,v kazdej co som bola tak to bolo tiez kvoli tomuto.Ludia ja uz nemam chut zit.Naozaj.Uz mam zdravie v prdeli ,nehodim na vysetrenia lebo sa bojim ist .uzzo 3 roky som nikde nebola aj ked trpim neuveritelnymy bolestiami.Zijem zacarovany kruh,Nemam sa komu vysovedat,Som velmi uzavreta.Asi nikdy nedosiahnem klud a ani moja dusa :( cely zivot premrhany.neviem ci som prekliata alebo co ,ci nemam dopriane ja uz fakt nevem co to VSETKO je,ale uz my dochadzaju sily rozmyslat .Prenasleduje ma vsetko.:((

simona000

ai my pomozu tabletky,nepoznate nejake?na ukludnenie?len aby sa nechcelo s nich spat.nejake prirodne.v praci bola jedna taka ako ja ,robyla som snou,bolo to v pohode,aspon som si ja myslela,no a ked sa nieco pokazilo zhodila vsetku vinu namna ..a mala som s tym problem sa vyjadrit a vyriesit to no a nejako som to vyriesila tak ze jedna baba si vsimla ze ja niesom navine povedala to vsetkym a potom olo klud.no ale nakoniec aj ty navyzsi sefi majsterky verili ten co to pokazila teda myslim ze boli na jej strane takze ma pomalicky deptali az nakoniec som to nevydrzala a nechala pracu!

xdanielax

a co ked ta ini nemaju radi? Mozno si len nenatrafila na tych pravych.
Zacni sa mat rada ty sama! Uvidis potom. Necakaj stale co ti povedia ini, ako zareaguju. Ved oni maju svoje vlastne zivoty. Nikto neodzije za teba ten tvoj, nikto nikdy. Aj ked si najdes spriaznenu dusu (alebo co) stale to bude len tvoj zivot a tvoj pohlad nanho. Toto si uvedom. Necakaj, ze niekto pride a zrazu sa stane zazrak, ze niekto vyplni nieco v tvojom zivote. To ty. Hladaj v sebe.
A ked to nevies sama, tak vyhladaj pomoc, psycholog ti mozno da iny pohlad na vec. Ale ten pristup musis aj tak zmenit ty sama.
Ked nemas rada pracu v kolektive (ani ja nemam) najdi si taku, kde mozes robit viac samostatne.
Ked mas problem so zdravim, hladaj riesenie. Pocuvaj seba.

..a cele tieto "litanie" su zase len MOJ nazor na vec. NIKTO ti nemoze hovorit co mas alebo nemas robit. Ako si mas pomoct. To vies len ty.

simona000

vsade somv nespravny cas na nespravnom mieste pri nespravnych ludi,viem nemozete tomu ani uverit co sa roby ludom aka som ja.ale kto nezazije neuveri.som ludom nesympaticka?neviem.ale viem ze sa im vyhibam aby som netrpela.hladam moznosti stale ale nemozem z toho vyjst von..skusala som sa vela krat premoct bojojovat s tym ale stale ma nemaju vsetci akosi radi.Som ticha stale,robit viem ,az niekedy sa stalo ze som si nasla pracu a robyla som tam len tyzden a bola som lepsia ako ty co tam robyli zaucovali sa 3 mesiace.Okradli ma,ponizovali,kricali..prezila som si peklo a stale prezivam.

xdanielax

ako v koncoch? uz si polomrtva?
ved sa zobud, mas len jeden zivot, to tu chces este dalsich 30 (alebo kolko) rokov fnukat ako si na tom najhorsie na svete a ze ti nikto nepomoze?

Co robis pre to, aby ti bolo lepsie? Hm?

xdanielax

k tej liecitelke: je vidiet, ze si cakala ze ti pomoze ona, ale vidis, ako ta dokaze zlozit nazor jednej osoby z miliardy, ktori su tu na svete. Tak nad tym sa zamysli a zacni skumat svoje moznosti.

xdanielax

a preco nehladas moznosti, co s tym urobit, namiesto fnukania, ze si ta najvacsia obet na svete?
coho sa bojis?

simona000

bola som a u roznych liecitelov,vestcov.a jedna liecitelka my povedala ze budem do smrti odvrhovana ,ze sa stym msim zmierit,ze som bola v minulom zivote zla zena..to ma vtedy naozak dostalo.tak ja sa idem k nej vyliecit ako tak nejaku pomoc a ona toto povie..uz ani tam nemam stastie..je my uz zle..asi zomriem za chvilku,nervy v riti,zivot v riti,zdravie v riti.a ziadna pomoc !

Prezývka55

simona000 aha tak mna nesikanoval nikto :D ked mal niekto nejaky problem bud sme si to vydiskutovali alebo sme na seba ponadavali alebo sme si dali po pysku a bola vec vyriesena.