Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Užívanie antikoncepcie

Príspevok v téme: Užívanie antikoncepcie
XxXxXxXx

Dobrý deň,
viem že to tu bolo už preberané veľakrát ale hľadať to niekde v tých mnohých príspevkoch tak to by som tu strávila večnosť. Myslím, že je to pre mnohé z vás úplne jasné takže nebude problém mi na to odpovedať. Mám 20 a začala som brať antikoncepciu Aidee. Je vraj na trhu pomerne nová ale myslím, že sa užíva ako každá iná antikoncepcia takže. Podľa návodu som pochopila že v deň prvej menštruácie mám zobrať prvú tabletku. Čiže ak som dostala krámy v piatok zobrala som v piatok tabletku a potom ďalšiu v sobotu a mám ich brať kým nedoberiem celý balík, pochopila som to správne? Teraz prešlo 7 dní mne majú končiť krámy a tabletiek mám do konca 14 čiže o 2 týždne mám dostať menštruáciu znova? :O Vôbec to nechápem. Prosííím pomôžte mi ako to vlastne je prosím napíšte to po lopate myslím, že to pomôže viacerým nie len mne. BUDEM VÁM FAKT VĎAČNÁ!! pomôžte miii

Kvety zla

hladanim by si stravila asi tri minuty, pripadne si staci precitat pribalovy letak ale budis...
ano, tabletky beries az kym nedoberies cely balik. po dobrati balika mas 7 dnovu pauzu. pocas 7 dnovej pauzy ti pride menstruacia (nepride hned v prvy den ako nezoberies tabletku - mne chodi na 4-5 den, je to individualne). mas 7 dni pauzu bez ohladu na to, kedy (a ci) ti pride menstruacia. po 7 dnoch zacnes brat novy balicek - a je jedno ci mas treti den od zacatia krvacania alebo 5 alebo uz nekrvacas alebo si ani nekrvacala, akonahle beries tabletky uz sa riadis iba tabletkami. cize teraz budes brat tabletky dalsich 14 dni, potom 7 dni nic, a potom na 8 den (cize zacnes presne ten ist den ako tento balik) novy blister.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Užívanie antikoncepcie - Fórum - ZDRAVIE.sk