Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nízky tlak, bolesť hlavy

ivka113

vitavi
strava je síce veľa, ale nie všetko...ja dajmetomu mám problém s krčnou chrbticou, bolí ma od toho hlava, ale to je od toho, že sedím každý deň v práci dlho za PC bohužiaľ, určite nie od stravy, keďže už dlhé roky stravu vôbec nesolím, pečené, údené, syry, vajcia, sušienky a pod ako píšeš jem možno 2x do roka a ovocie a zeleninu mám každý deň....
čiže je to určite dôležité správne sa stravovať, ale nie je to všetko...

vitavi

Sťahy v zadnej časti hlavy spôsobuje príliš slané jedlo, pečené, údené a suché. Trpia ním milovníci syrov, vajec, mäsových výrobkov, sušienok, tvrdých chlebových výrobkov.
Pri takejto strave ľudia zvyknú siahať po uvoľňujúcom cukre alebo ovocí, chémii alebo po niečom horšomu /alkohol a p./.
Stav za zlepší po odstránení hlavnej príčiny - slané a mäsové , tvrdé jedlá. Nahraď ich potravinami na báze zeleniny a obilnín.
Doplňujúce masáže pomôžu, ale bez zmeny stravy sa stravy vráti späť.

ivka113

Pitný režim treba dodržiavať stále - aspoň 2-3 l denne, niekoho aj kvôli tomu bolí hlava - takisto to môže súvisieť aj s únavou. Čiže skús to, a keď ťa bolieva zátylok, môže to byť aj krčná chrbtica, resp namáhané svaly so sedenia za PC poväčšine...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nízky tlak, bolesť hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk