Vztah medzi kamaratmi

Príspevok v téme: Vztah medzi kamaratmi
cokoladka898

moze fungovat priatelstvo medzi dvoma kamaratmi, muz a zena, v jednej domacnosti. bez pohlavneho styku. ked jeden chce a druhy nechce. odmietam to, no on stale dobiedza a povedal, ze chlapi proste maju potrebu. ze su proste chlapi. je to moj velmi dobry kamarat a museli sme sa od seba odstahovat, vdaka tomuto problemu.

co si o tom myslite?

Kybel

presne tak, mozno zo zaciatku nebol ziadny umysel unho ale proste podlahol. nic neocakavane ked chalan nema nikocho a byva s nezadanou babou

cokoladka898

takze je to tak ako pisete ze som proste "nsletela" aj ked na zaciatku to tak nevyzeralo. jeho pudy sa prejavili a bolo to len otazkou casu?

doubledog

nepoznam ziadneho chlapa, co by "veril" na priatelstvo medzi muzom a zenou.

to je cisto zenska zalezitost, mysliet si, ze moze existovat vztah zeny s muzom bez sexualnej zlozky.

Kybel

podla mna tu je vzdy riziko, hlavne ak byvate iba dvaja a obaja nemate partnerov, chalanovi to casom urcite zacne vrttat v hlave a su tam podnety o ktorych ani netusis

cokoladka898

ist niekam spolu bolo spontanne z oboch stran. aspon si to myslim. ked sme niekam spolu sli boli sme obaja spokojni stastni...ja som bola velmi spokojna, no neviem ci on to robil z vypocitavosti voci mne aby si ma ziskal. tazko povedat

podobny

ako som uz pisal zavazia aj okolnosti ako ten zamer ist niekam spolu vznikol. a ak by som bol do teba zamilovany, tak by som si to zrejme myslel. ale to len kvoli naivite ktoru ma v sebe kazdy zamilovany.

cokoladka898

ja som zamilovana este v zivote nebola, tak neviem ako to "funguje". preto ma zaujimali vase nazory. pokial ide o mna, teda aj o neho chodili sme spolu na caj, aj sa najest obcas, na rozne vylety. mne to ale tak nepripadalo, ze co si o tom mohol on mysliet. mam velmi malo skusenosti a popalila som sa. teraz mam take pocity, resp. vyhliadky do buducnosti, ze ostanem sama, na zaklade tejto zlej skusenosti. viem ze je teraz skoro teraz nad tym premyslat, ale som uz taka. nevravim ze v buducnosti to bude ine, ale mam nejake predsudky voci muzom, co sa tyka spolocneho byvania. inak neviem.