Vztah medzi kamaratmi

Príspevok v téme: Vztah medzi kamaratmi
cokoladka898

moze fungovat priatelstvo medzi dvoma kamaratmi, muz a zena, v jednej domacnosti. bez pohlavneho styku. ked jeden chce a druhy nechce. odmietam to, no on stale dobiedza a povedal, ze chlapi proste maju potrebu. ze su proste chlapi. je to moj velmi dobry kamarat a museli sme sa od seba odstahovat, vdaka tomuto problemu.

co si o tom myslite?

phoe

Takého chlapa čo by si nedomyslal som ešte nestretla. Aj z rozprávania iných žien viem, že im stačí že sa s nimi bavis a už si myslia že po nich ideš .

podobny

sejla "máloktorý zaľúbený chlap vie pochopiť, že nič nebude, oni si budú stále v kúte duše myslieť že je to hra a že sú v procese lovenia :D" to plati aj na zeny. lebo ten kto je zalubeny, veri na nemozne. mas nejake divne skusenosti s muzmi by som povedal. podla toho co pises. asi takych pritahujes. :)

phoe tomu never. pre mna ist na kavu, do kina, ked sa dohodnem, tak to znamena ist do kina alebo na kavu. samozrejme ak by som tu zenu chcel, tak by som si to mozno vysvetlil inak. ale to len v tom pripade. a samozrejme zavazia aj okolnosti ako ten zamer ist niekam spolu vznikol.

fero11111

hmmm to byval stebou v bzt a mal taku depku ?ze az schudol chudak on :D

ja idem chudnut pre jednu cajocku :D snad sa chyti :))

fero11111

mna tiez zarazila ta veta otom ze s muzom ist do kina len ked je tam sanca na sex alebo proste frajer len :)

a sejla prepac u teba to bolo nad slnko jasne skor som sa pytal zakladatelky temy :) ako to natom bola ona

Sejla

Podobny tak najviac chceme to, čo nemôžme mať, nedostupnosť je atraktívna.. A to máloktorý zaľúbený chlap vie pochopiť, že nič nebude, oni si budú stále v kúte duše myslieť že je to hra a že sú v procese lovenia :D Jeden chlap, čo som poznala, to až tak prehnal, že ku koncu už schudol asi 5kg od tej depky a keď konečne pochopil, že to nemá zmysel, tak bol priam násilný, som sa už fakt bála že ma zbije.