Vztah medzi kamaratmi

Príspevok v téme: Vztah medzi kamaratmi
cokoladka898

moze fungovat priatelstvo medzi dvoma kamaratmi, muz a zena, v jednej domacnosti. bez pohlavneho styku. ked jeden chce a druhy nechce. odmietam to, no on stale dobiedza a povedal, ze chlapi proste maju potrebu. ze su proste chlapi. je to moj velmi dobry kamarat a museli sme sa od seba odstahovat, vdaka tomuto problemu.

co si o tom myslite?

Prezyvka55

:D omg to tu riesite ako keby neviem co hrozne to bolo ... poznam muzov a zien co ziju spolu dakde na private ako kamosi chodia do skoli, sukaju spolu a vobec medzi nimi nie je laska alebo vztah len obycajne fwb. Sex je aj potreba ako sa najest, nie je to nic co by trebalo nejako glorifikovat.
Samozrejme obe strany maju suhlasit.

phoe

Myslim že máš malo skúseností s mužmi a idealizujes si ich...on si chcel len zasexovat. Keby ťa mal rád, tak sa chová inak. A hovoriť o sexe vo vzťahu ku tebe ako o potrebe - nečudo, že sa cítiš hnusne a ponizene, ono to je ponižujúce, označil ťa za vec na uspokojenie svojich pudov. To neni kamarát, ale chlap, ktorý chcel využiť situáciu. Na druhej strane, ak by si poznala myslenie mužov, nebyvala by si s ním, pretože by si vedela, že to tak dopadne. Žiadny hetero chlap by nesúhlasil s bývaním so ženou ak by si od toho nesluboval sex. Ako súčasť nájomného, chapes.

lilyiankaa

žiadnu lásku necítil, on potreboval len sex ... aspoň z toho čo si napísala v príspevku mne to tak príde .. ak by tam bola láska, nemyslím si, že by takto na teba tlačil

phoe

Sex je sice potreba, ale nedá sa praktikovat s hocikým...treba na to vzťah, lásku. Iste, sú aj ľudia, ktorym je jedno, s kým. Ale ty medzi nich nepatris.

cokoladka898

byvala som na ubytovni uz predtym 4 roky kvoli zamestnaniu, tam sme sa vlastne spoznali.
mamina sestra aj brat sa stahuju do RD a ja s nimi tam nechcem ist, kvoli istym dovodom, ale to je teraz nepodstatne. tak som sa s nim porozpravala a dohodla, ze pridem byvat k nemu. vydrzalo nam to cca 2 mesiace, zo zaciatku sa to dalo, nenaliehal vobec na nic. len neskor to uz zacalo. chcel aby sme spolu spavali. viem ze sex je prirodzena potreba, ale mne to pride teraz take neprijemne. neviem preco. ako keby sa mi to hnusilo, neviem to vyjadrit slovami.

lilyiankaa

dobre si spravila, že si sa odsťahovala, a samozrejme, že kamarátstvo medzi mužom a ženou byť môže, ale len v prípade, že ani jeden nechce sex ..ale keďže on ho od teba vyžadoval a ty si mu nechcela dať, tak nemalo zmysel, aby ste vy dvaja ostávali spolu na ubytovni .. nech si nájde iný matrac, aj keď viem, že ťa na začiatku určite nenapadlo, že by to takto mohlo dopadnúť ...a že je chlap a má svoje potreby ... a? veď kopec iných báb behá po uliciach, nech si nejakú nabalí, prečo by si mu ty mala dať?

phoe

Cokoladka, ak by bol medzi vami sex, už nie ste kamaráti. A už nie ste aj tak, lebo si moc dovoloval. Ty nie si povinna znášať take narazky. Ak by si mala záujem, je to iné.

Prezyvka55

cokoladka898 tak ja na sexe nevidim nic take tragicke a praktikujem ho obden v priemere a hej mala si si to ujasnit skor, ale ved uz s nim nebyvas tak pohoda nie?

fero11111

tak ho asi dost dobre nepoznas a preco si na ubotvni rodicia bratia sestra ? kolko mas rokov

a sak sa nic nedej nestalo a nevies si snim predstavit ako zivot ked je to dobry kamarat ktoreho mas rada?