Pomoc s druhom choroby

Príspevok v téme: Pomoc s druhom choroby
peceman

dobrý deň, potrebujem sa na Vás obrátiť s prosbou, či by mi niekto mohol napísať nejakí choroby, s ktorými súhlasia tieto body- ak by niekto chcel vedieť, potrebujem to do jednej dôležitej školskej práce. ďakujem

ak tú chorobu človek má, tak:
-môže sa stať, že sa rýchlo choroba zhorší a človek zomrie (môže to byť za krátku dobu, ale aj za 30 rokov)
- človek nemôže vykonávať akúkoľvek prácu- ani nie v zmysle fyzickej námahy, ale skôr, že firmy a pod. človeka s touto chorobu skrátka nechcú...
-nieje potrebné brať množsto liekov ani chodiť pravidelne na liečenia, na kontroly a pod...
-inak je človek "absolútne v poriadku"- môže žiť ako každý iný, iba musí počítať s tým, že sa choroba môže kedykoľvek nečakane zhoršiť...

možno to znie celkovo hlúpo, ale potrebujem do tej nemenovanej práce realistické fakty, v medicíne sa nevyznám a nemám sa na to koho spýtať, resp. chodiť po doktoroch v nemocnici s touto otázkou by bolo trocha blbé... stačí mi ak by ste mi napísali pár chorôb, čo by spĺňali tieto štyri základné body a ja by som si už konkrétne názvy našiel a sám si o nich zistil viac. ďakujem veľmi pekne...