Chorobna nerozhodnost

Cariboo

Nakupovanie v obchode bol priklad. Su rozhodnutia na ktore sa mozes pripravit aby ta nezaskocili. Ale su okamihy kedy sa rozhoduje velmi tazko. Nemyslim zeby vyber skoly bola malickost, nenechaj sa ovplyvnit tempom inych ludi, prravdepodobne potrebujes viac casu. To je ale normalne, rozhodne nie chorobne. Opakujem. Ked sa rozhodujes skus uvazovat racionalne

kompotil

som v znameni barana aj nemyslim take rozhodnutia ako v obchode že čo si mám kúpiť ale napríklad dôležité veci v živote, či už ide o rozhodovanie na akú vysokú školu mám ísť a rôzne dôležité veci až po malichernosti.

Cariboo

nevies robit rozhodnutia na mieste, ak niekam nabuduce pojdes (napr do obchodu) priprav si zoznam veci co potrebujes a do detailov si to premysli.
verim ze v urcitych situaciach sa rozhoduje tazko,ale skus uvazovat racionalne ked sa rozhodujes.

ps: v akom si znameni?

niesisama

Niesi sama. Aj ja sa dlho rozhodujem..lebo ak nieco kupim stroho.rychlo..za nejaky ten cas sa mi to prestava pacit. Neviem co je natom cudne. Ved v pohode. Trpezlivost predavaciek primne :-)