Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem zabudnut

Príspevok v téme: Problem zabudnut
agni

ahojte, viem tem o tom ako niekto nemoze na niekoho zabudnut a pohnut sa dalej tu uz bolo kopu, ale nejak dufam, ze ked sa vypisem tak uz ta bolest konecne prejde. viem nic vynimocne kazdy si tym uz presiel...skratka ak vas nieco napadne, nejake reakcia, ktora by ma posunula dalej, budem vam vdacna :). brzda som sa namotala na niekoho iba cez pisanie :p, uz som namotana dlho a on je par mesiacov zadany a sme kamarati, on o mojom namotani myslim nevie, nema ako a raz sme sa videli.takze logicky chapem, ze ho nijak nepritahujem, neucaruvam mu ani nic lebo vybral si inu a mohol sa snazit o mna, ale neurobil to. som blba, neviem sa pohnut dalej, mozno to, ze sme este kamosi cez net ma stale posuva spat a niekde vykopava miniaturnu nadej, ktora je uplne zbytocna a mrham svojimi najlepsimi rokami na neho...sport bol a je, ucenie no malo by byt, ale nemam energiu do zivota, ako keby mi s nadejou odisla aj nejaka cast mna, co sa tesila zo zivota a iba nejak zivorim. vyse troch mesiacoch stale sa prebudim, dostanem facku lebo mi vsetko uplne dopne a potom zrazu oslepnem malinkou nadejou a viem, ze pride dalsia facka...logika mi hovori, ze najlepsie je to s nim uz uplne skoncit, ale ked ja by som ho chcela ako kamarata, ale nie som toho schopna a iba si ublizujem a takto ho nikdy nevymazem a nikdy sa nebudem schopna pohnut dalej. hm minule nam na prednaske povedali, ze v smutku robime spravne rozhodnutia lebo mozog inak pracuje tak som asi na to moje spravne rozhodnutie prisla, len sila k tomu mi chyba...stale mi len nieco chyba a neviem ist dalej...

agni

nepisat si s nim uz, nemysliet na neho, nekontaktovat sa s nim a venovat sa inym veciam...to je jedine riesenie, iba sa trapim a inej cesty niet bohuzial :/

lilyiankaa

sama si aj napísala, a vieš čo by pre teba bolo najlepšie, zabudnúť na neho a nekontaktovať sa a sním ... nevypisovať si, to je to najlepšie riešenie pre teba ... aj keď viem, že ťažké, ale za to účinné, resp. v tvojej situácii najúčinnejšie ... ty stále v niečo dúfaš, máš aj minimálnu nádej ...ale nemaj ju, pretože vieš, že si vybral inú aj keď mohol mať teba ..z nejakého dôvodu ťa ale nechcel... prečo, to vie len on .... a že s ním chceš ostať kamarátka ..bohužiaľ to nebude možné pokiaľ sa od neho neodmotáš a to sa stane len vtedy, ak s ním prestaneš písať ... a teda to znamená, e ho vymažeš zo života ..možno kruté, ale je to tak

agni

kurnik ono sa to vsetko popresuvalo a nevyzna sa v tom uz nikto ani ja :D, ale hlavne, ze som prisla pocas pisania na riesenie jedine spravne :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem zabudnut - Fórum - ZDRAVIE.sk