Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest pri cviceni

0vecka

cvicit "brusko" je imho uplna blbost strata casu... pri vecsine nejakych "lepsich" cvikoch sa brucho zvezie napr drepy mrtvy tah Military press atd... fakt nevidim nejaky dovod na co je to dobre

Basista

Ahojte---chcel by som sa opýtať..ja cvičím furt brušáky...a nie brusáky že až hlavu dávam ku nohám...ale len ku cickom zdvíham hlavu..no a ked zdvíham robím už 20 a ked už idem na 30 tak ma začne bolieť brucho je to dobré že ma tak boli? kamarat mi povedal že len tak dalej lebo brušné svaly sa vyvíjaju a robím to efektívnejšie...prosím odpíšete čo najskor /Dakujem) :)

fraisee

ked ta boli brucho po skracovackach tak treba uvolnovat chrbticu, stavec po stavci (stojis rovno a postupne sa zohybas aby si citil kazdy stavec az sa uplne sklonis a rukami sa dotknes zemi)..kedysi som necvicila na chrbticu - lebo ma nebolela (az na tie brusaky ked som robila ale potom som cvicila skracovacky a bolo vse ok), teraz cvicim na chrbticu - nieze by som to potrebovala ale je to sucast pilatesu. inac necitim nic mimoriadne, ale asi ty musis venovat chrbtu zvlastnu pozornost.

bambulo7

no ved problem je v tom ze ja cvicim len skracovacky a aj vtedy ma boli aj ked cvicim cvik na sikme brusne svaly ze jednu nohu mam pokrcenu, o nu mam prelozenu druhu a laktom smerujem k tej prekrizenej, ale asi skusim aj tie cviky na chrbatik

fraisee

ja len podotknem, ze mna boli chrbat z toho ked cvicim na fit lopte na brucho, takze.. drz sa toho co som ti povedala a brucho ta boliet nebude, mala som taky isty problem kedysi.

slusny_muz

Ahoj babmubulo,
no ako prve by si mal vzdy po cviceni brucha, spravit par cvickov na chrbat. Lahni si na brucho a dvihaj hlavu spolu s trupom co najviac hore a rob take kmity.

Po druhe by som Ti odporucal cvici brusaky na fit lopte, nenicis si tak chrbat.
Vela zdaru

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest pri cviceni - Fórum - ZDRAVIE.sk