Nejake tipy, rady

Príspevok v téme: Nejake tipy, rady
aston

Ahoj,
vedeli by ste odporucit nejake tipy alebo rady, ktore mate odskusane, ktorymi by sme si s partnerkou zpestrili chvile v posteli? Nejake experimenty?
My nejak neexperimentujeme. Vacsinou klasika, v posteli lezime a nejak sa dostaneme ku sexu, vystriedame tak 2 polohy (viac sa nestihne), ale ziadne hratky ani nic podobne.
dakujem za rady.

aston

keby bol u mna vibrator, tak by to nemalo vyznam, pretoze u nas sa nezdrzujeme tak, aby sme sexovali. ako som pisal, mam stale doma mamu.
No hej v priemere je to tak ze 1x tyzdenne. Nebolo to vzdy tak. Kedysi sa stalo, ze to bolo aj len 1x za mesiac. To ale bola ovplyvnena hormonmi z HAK. Po vysadeni sa to zlepsilo. A stalo sa aj, ze sme to robili asi za 5 ci 6 mesiacov asi 7x.

Tak vystresovana byva len pred skuskami. Skor si myslim, ze sa hanbi, pretoze trosku pribrala odkedy sa pozname, ale mne to neprekaza vobec, praveze si mam za co chytit a pritahuje ma stale. Mozno aj to moze byt dovodom preco nechce experimentovat.
Ale nechapem to, ona ma pritahuje, keby nie, tak nejavim taky zaujem o nu. Moc sa o tom nerozpravame.

lilyiankaa

no tak to je veľmi málo 4x za mesaic, veď to je len raz týždenne v priemere ..na to, že ste mladí ľudia, v podstate to máte kde robiť ... neviem nei je príčina inde? nie je priateľka vystresovaná, alebo niečo pod? či vždy to takto u vás bolo?

lilyiankaa

mne je jasne, že nechceš, aby ťa každý deň čakala v niečom novom ..... ale raz za nejakú dobu to ako spestrenie stačí a je aj potrebné, aby to bolo niečo iné, nové ako stále to isté ..... možno je tvoja priateľka hanblivá, ak sa bojí, že jej vibrátor niekto nájde, nech si ho teda nechá u teba a je po probléme .... aj keď ja mám skôr pocit, že jej sa do experimentovanai nechce, že jej stačí tá posteľ a zem ..... ono nie každý je na takéto veci ......

aston

lilianka mozno mas pravdu, ze az tak ten sex nemusi. priemerne to mavame 4x za mesiac, i ked sme niekedy dost casto spolu. Ale tolerujem to a akceptujem, co ine mi aj ostava, vsak :)

aston

ja som jej navrhoval, ze kupim jej na vianoce vibrator (samozrejme jej to nedam pred rodinou) a mozme to pouzivat pri sexe na spestrenie. Tvarila sa tak vselijako, ze kde si to schova a ci to vobec vyuzijeme. Tak sa obavam, co ak vyhodim za to peniaze a bude to lezat v skrini a pouzijeme to len tak vynimocne?
Praveze ja som jej raz povedal, nech sa vyfinti pre mna, ked mala byt sama doma, tak sa pekne obliekla, ale mam pocit, ze ak by som jej to nepovedal, alebo nedal najavo aby sa pripravila, neviem ci by to spravila sama z vlastnej iniciativy.
Zas netreba experimentovat stale, ale raz za cas nezaskodi, nez stale dookola to iste.

lilyiankaa

ešte som chcela dodať, že tak ju prekvap ty a kúp jej nejaké pekné prádlo a povedz jej, že by si ju v tom rád videl, a teda neverím tomu, že by si to neobliekla ..to už by bolo fakt zvláštne ...kúp, čo by sa tebe páčilo na nej

lilyiankaa

tak sa vyberte niekam na víkend, do nejakej chaty, hotela ... ono keď to stále robíte u vás, kde je stále mama, tak inú možnosť ani nemáte .. to bude, až keď budete bývať sami .....

lilyiankaa

u vás je asi problém v komunikácii, toto všetko čo píšeš tu, by si mal povedať jej, že by sa ti páčilo, keby si dala nejakú peknú košieľku, sexi prádlo a pod ... ak nebude chcieť, bohužiaľ s tým nič nenarobíš ..takisto jej povedz, že chceš, aby ťa zvádzala ona, aby to nebolo vždy len na tebe, nech je iniciatívna aj ona a prevezme iniciatívu .... ja mám skôr pocit, že ona asi sex moc nemusí, resp nie je na experimenty, že jej stačí klasika, ale tebe nie .....

aston

no sme mladi 21 ona a ja 24. a uz aj niekolko rokov sme spolu. tie saty to bola skor ako nejaka nocna eroticka kosela.
na stole sme to skusali asi 3x. a kedysi este v obyvacke u nich. Ked sme mohli este u mna (momentalne mam stale doma mamu) tak sme aj v sprche skusali, ked mala HAK, ale to bolo asi raz. uz skoro 2 roky pouzivame pharmatex a odvtedy uz len skoro postel. navrhoval som aj v aute, ale to priatelka nechcela.

no mne by sa pacilo, keby sme experimentovali tak, ze ma aj ona zacne zvadzat a nielen vtedy, ked lezime v posteli a mojkame sa. I ked vacsinou zacnem zvadzat ja ju. Inac s tym oblecenim neviem, ci tadial cesta vedie. Kedysi si dala priatelka pri mne aj tangace a teraz ich vidim na nej skor vynimocne, skoro vobec. Takze ci by som videl aj nejake sexi pradielko neviem :)