Nejake tipy, rady

Príspevok v téme: Nejake tipy, rady
aston

Ahoj,
vedeli by ste odporucit nejake tipy alebo rady, ktore mate odskusane, ktorymi by sme si s partnerkou zpestrili chvile v posteli? Nejake experimenty?
My nejak neexperimentujeme. Vacsinou klasika, v posteli lezime a nejak sa dostaneme ku sexu, vystriedame tak 2 polohy (viac sa nestihne), ale ziadne hratky ani nic podobne.
dakujem za rady.

lilyiankaa

veď ja som nemyslela, posteľ a zem ..... ja som skôr myslela auto, ak sú neni rodičia doma tak v nejakej inej miestnosti, veď máš mnoho možností, kuchynská linka, stôl, práčka .. treba byť kreatívny ...teraz v zime toho moc vonku nenavymýšľaš, ale keď sa oteplí, tak sa dá ....
a nemyslela som šaty, ale skôr nejaké sexi prádlo, opätky, prípadne podvazky, korzet, môže sa aj inak namalovať ako inokedy, dať si silnejší makeup, výraznejšie oči ..treba vedieť niečo vymyslieť ....
a svojej priateľke si povedal o nejakom experimentovaní, veď ty napíš, čo by sa ti páčilo, resp. jej to povedz ...ale podľa mňa vy ste asi mladí, že?

aston

no z postele prejdeme vacsinou na zem, pretoze nechceme aby to vrzgalo a nepobudilo mamu vedla v spalni :) takze su dve miesta: postel+zem. Raz si priatelka kupila take cierne saty ci co to bolo, ale moc si teda nepamatam, ze by to mala na sebe, resp. raz to mala ale nic aj tak nebolo. odvtedy som ju v tom nevidel.