Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ocistujuca dieta - bezbielkovinova

Príspevok v téme: Ocistujuca dieta - bezbielkovinova
emiiilia

dieta ma precistit hrube crevo, oblicky a pecen, zbavit telo toxinov, parazitov a infekcii, napravit travenie, zrychlit metabolizmus a teda aj vycisti plet, zredukuje hmotnost, doda energiu a zbavi depresii, co si o tom myslite?
6:00 vypit 1,5 l cistej vody
7:00 vypit psylium - prirodnu vlakninu
7:30 ranajky: ovocie posypane psenicnymi otrubami, psenicnymi klickami a lanovym semenom
12:00 obed: ryza, pripadne ryzove cestoviny + lubovolna zelenina a olivovy olej
19:00 vecera: zeleninovy salat
- 2x denne 15ml koloidneho striebra , pocas dna pit vela vody (nie spolu s jedlom) a bylinne caje precistujuce krv a creva, 1,5 l caju denne
Dieta sa drzi jeden mesiac, samozrejme je zakazany alkohol, cigarety a akakolvek zivocisna strava - ziadne mlieko, syry, maso, vajcia, minimum soli, nesladit caje, ziadne korenie.
Dieta sa drzi 1 mesiac

emiiilia

Nieco som si o tom precitala, takze sa mi asi deje to, ze sa mi z pecene uvolnilo mnozstvp toxinov, ktore "nestihaju' vyjst z tela stolicou, takze robia sarapatu v tele a tak sa mi vytvorilo akne, unava, bolest obliciek, hlavy, hnacka, zapcha atd. Vraj su to bezne symptomy detoxikacie a po nich nasleduje celkove zlepsenie zdravia. Vody pijem denne vyse 2 litrov a k tomu 1,5 litra caju takze viac nezvladnem a neviem ako si mam teda pomoct. Chcem sa opytat RNG alebo aj ostatnych, ci je vhodne brat pocas detoxu multivitamin v tabletach, ktore som brala bezne dovtedy a asi aj to vysadenie kvoli tejto diete mi zhorsilo kondiciu a akne.

vitavi

Po oslabujúcej uvoľňujúcej strave zo surového ovocia a surovej zeleniny, k tomu nesmierne veľa vody, /väčšinou studenej/ ťa musí zákonite oslabiť a trpia pri nej obličky.
Ľudia radi prechádzajú z extrému do extrému.

Prirodzená strava sa podobá strave našich predkov pred 500 rokmi a viac.

Málo živočíšnych produktov a prevažne obilniny formou kaší s domácou zeleninou prevažne tepelne upravenou a kvasenou. Doplnené semenami a bylinami a pochutinami z okolia.
Takáto strava ťa prečistí, ale nie nárazovo a náhle,ale pomaly a postupne.

RNG

Vasetky diety, co vynechavaju pestru stravu su nam skodlive. Cistit telo mozno aj pri normalnej pestrej strave branim silnych enzymov, cistenim pecene a branim kvalitnych absorbentov, najma zmesi mikrovlaknin.
V tom pripade si telo neoslabujes, len cistis.

emiiilia

Rng, dakujem. Ludia je mozne ze mi tato strava uskodila? Som uz tyzden nejaka slaba a dnes rano som sa zobudila so silnou bolestou krizov a ladviny na lavej strane chrbta, teda je to dost bolestive, moze to byt z tohto alebo je to tym pocasim?

RNG

Na ptrecistenie tela treba precistit najprv pecen(protokol dr Berksona) a brat cely zivot dostatok zmesi mikrovlaknin. Na precistenie ciev treba brat pravidelne lecitin,
Na spravnu floru v crevach treba brat obcas probiotika
ale najviac cistia telo velke davky enzymov,, lebo pri hladovklach a roznych bezbielkovonnych dietach sa spo.liehas len na vlastne enzymy, co telo vyrobi, a to nemusi byt dost na cistenie, takze masivne davky enzymov ako doplnok su tu jedine naozajstne riesenie.
No a netreba zabudnut na dostatok vody, ktora odmoruje z tele vsetko, co je vodorozpustne.

emiiilia

Odpovedam, dietu nedrzim primarne kvoli chudnutiu, skor to precistenie, ale zo 5 kilov by sa zislo dole a tak sa cudujem, ze som za tyzden neschudla, lebo aj ked je tam ryza, ovocie, stale je to ovela lahsia strava nez pred tym (zvykla som kludne jest cokoladu, keksy, vyprazane jedla, alkohol) a moje telo zvykne rychlo reagovat a chudnem dost lahko, takze nechapem. Ani plet sa mi nezlepsila

odpovedam

ved mas v jeadlnicku same sacharidy, z toho predsa neschudnes. A prave naopak, z bielkovin sa nepribera...mas to totalne obratene.

emiiilia

Viem ze soja nie je uplne zdrava, ale ved to uz dnes nic nie je. Na tom akv vlastne nic neni len reklama na bukovskeho knizky a na to ja nemam peniaze. A ja som uz zacala s touto dietou, ak nepomoze, skusim nieco ine.
No zatial som stale ospala - som totiz zavisla na kave a teraz si ju nedavam, som hrozne unavena, kedykolvek aj poobede si musim lahnut a spat, tiez skoro vecer ma chyti taky zachvat unavy, ze nevladzem si ist ani umyt zuby. Zvlastne. A mam take nafuknute brucho, ze vyzeram ako tehotna, zatial som neschudla ani gram, aj ked musim priznat ze jem velke porcie, ale aj tak. To nafuknute brucho ma stve, z coho to moze byt? To koloidne striebro?

redbatka2

soju radsej nie, mnoho vyrobkov z nej je GMO aj ked to neuvadzaju vsetky - precitaj si neco o soji - ta nie je az tak zdrava ako nam zvykli tlacit do hlavy... to fakt radsej nejake bio maso.... mliecne vyrobky tiez moc ne... ked tak tie zakysane - tvaroh, kefir, acido, jogurt

ak chces nejaku ocistu skus pozriet na AKV tam ma bukovky nejaku tyzdnovu alebo 2 tyzdnovu ocistu... alebo ocista podla piatich elementov... nepamatam si presne nazvy.. uplne vy ti pomohlo keby si vyradila muku a cukor... pridala zeleninu.... nemusis ist do extremov...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ocistujuca dieta - bezbielkovinova - Fórum - ZDRAVIE.sk