Ocistujuca dieta - bezbielkovinova

Príspevok v téme: Ocistujuca dieta - bezbielkovinova
emiiilia

dieta ma precistit hrube crevo, oblicky a pecen, zbavit telo toxinov, parazitov a infekcii, napravit travenie, zrychlit metabolizmus a teda aj vycisti plet, zredukuje hmotnost, doda energiu a zbavi depresii, co si o tom myslite?
6:00 vypit 1,5 l cistej vody
7:00 vypit psylium - prirodnu vlakninu
7:30 ranajky: ovocie posypane psenicnymi otrubami, psenicnymi klickami a lanovym semenom
12:00 obed: ryza, pripadne ryzove cestoviny + lubovolna zelenina a olivovy olej
19:00 vecera: zeleninovy salat
- 2x denne 15ml koloidneho striebra , pocas dna pit vela vody (nie spolu s jedlom) a bylinne caje precistujuce krv a creva, 1,5 l caju denne
Dieta sa drzi jeden mesiac, samozrejme je zakazany alkohol, cigarety a akakolvek zivocisna strava - ziadne mlieko, syry, maso, vajcia, minimum soli, nesladit caje, ziadne korenie.
Dieta sa drzi 1 mesiac

emiiilia

Inac tie caje robim takto:
Prvy je z tychto byliniek - kora krusiny, koren pupavy, praslicka rolna, koren ihlice rolnej, plod borievky, stipka feniklu obycajneho
A druhy - zihlava, pyr plazivy, plod kopru, vnat srdcovnika obycajneho
Varim v hrnci a necham vyluhovat pol hodinu

No a este ma napadla otazka, obcasne inhalovanie elektronickeho vaporizera s obsahom trochy nikotinu je moc zle?

emiiilia

Zabudla som povedat ze kazdy vecer 1 strucik cesnaku. Zatial mi to nepride vobec chudobne, tolko ovocia a zeleniny som nezjedla snad za cely rok:D Co jedlo to vitaminova bomba, jedine co mi naozaj chyba je syr, na ten mam slabost a chyba mi k zelenine, k salatom. Po necelom tyzdni ma par krat dobre prehnalo a citim sa chora a slaba, tiez mi chyba kava, bez ktorej sa mi tazko zije, rozmyslam, ci by bolo v poriadku sem tam nejake sojove vyrobky namiesto masa, ci mlieka? Alebo radsej nie?

redka

zaradila by som este probiotika... ale tak aby bol odstup min 4 hodky od toho koloidneho striebra.... inac ta dieta jr dost chudobna.... aby si si neprivodila neco horsie... dost vela sacharidov... aby si si "nevypasla" koloniu kandidy... as potom namiesto cisteho creva budes mat "spinave" cele telo..... skus namiesto tohto napriklad protikvasinkovu dietu..... je to nieco podobne...

emiiilia

naraz sa mi to aj tak nedari, tak max 1 liter aj to mi trva zo 15 minut, no po 4 dnoch sa citim choro. Ale znamej to pomohlo vyliecit chore oblicky