Laserová operácia Spinn

radinus022

Lietorika prečo by sa nemalo polepšiť? Ale jasné že ak náhodou sa niečo také stane, tak nemajú problém ti pomôcť, pretože im ide najmä o to aby si ty bola rada a dobre videla. Všetko je to o možnostiach prístroja :)

Lietorika114

HM! Ale co taka zaruka pri takejto laserovej operacii? Myslim tym, ze co ak sa zrak zhorsi??? Alebo sa pocas toho zakroku vobec nezlepsi? Akoto potom funguje na klinikach?

basatop

radi tak to idem pozriet precitat si to ako to tam je, budem musiet to nejako uz vymysliet nech co najskor to mam za sebou. Velmi by som si priala mat to uz za sebou a vidiet normalne ako kedysi :) casto na tie casy spominam.

darinusik_nov

Basatop čau - čo ju presvedčilo? Najskôr sa pozerala na ceny, ale potom sa stretla so známou ktorá tento zákrok podstúpila a dohovárala jej, že nech nerieši cenu, že to je to posledné na čo by sa pri takejto operácii mala pozerať. Tak riešili, že ako to bolo v Ružomberku, že akí boli lekári až nakoniec prišla s tým že ide tam a bodka :)

radinus022

Áno je tam viacero obmedzení - napríklad tehotenstvo, vek a podobne. Veď keď si otvoríš stránku kliniky Spinn a preklikáš sa k laserovej operácii očí tak tam máš všetko ohľadne toho, kto môže tento zákrok podstúpiť kto nie a podobné veci :) ale podstatné je aby ten zrak bol stabilizovaný istý čas

basatop

aj su tam este nejake obmedzenia? to som netusila, ze to ma taketo podmienky ja som bola v tom ze zakrok moze podstupit kazdy kto nie je spokojny s tym ze musi nosit okuliare, asi by som si o tom mala este viac veci zistit :/

radinus022

Basatop áno je potrebné pred tým urobiť nejaké vyšetrenia, pretože tento zákrok nemôže podstúpiť každý. Na to aby si na operáciu mohla ísť musí byť tvoj zrak stabilizovaný. Že nemôže sa nejako rapídne meniť ;)

basatop

Mna by zaujimalo co ju presvedcilo, ze sa rozhodla prave pre nich a ako to je vlastne s tym zakrokom? Co mu predchadza? Je potrebne aby lekari mi urobili aj nejake vysetrenia predtym ako samotna operacia prebehne? Neviem si to celkom predstavit co by ma cakalo :)

darinusik_nov

Basatop čau - moja mamina bola na tej klinike na zákroku, je po asi trištvrte roka. Chcela ísť najskôr na nejakú kliniku do Bratislavy ale dostala od známej tip na túto, tak išla sem a teraz hovorí, že urobila dobre :) Takže kľudne sa pýtaj čo by si chcela vedieť.

basatop

Ahojte podstupili ste niekto na tejto klinike laserovu operaciu oci? :) chcela by som sa na to dat a pozerala som si ponuku tejto kliniky a celkom ma zaujali. Len by som rada vedela ake mate s nimi skusenosti, co predchadza vsetko tomu zakroku a podobne :)