Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?

Príspevok v téme: Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?
Zvedavka

myslim len co sa tyka vyzoru cize telesneho vzhladu ( vyska, telesne rozmery, farba dlzka kvalita vlasov, crty tvare, styl obliekania a modnych doplnkov)
ake chybicky krasy na tele zeny vam vadia ze by ste si s nou nezacali vztah?
pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore a nepiste ze na vhlade nezalezi lebo toto vam neverim na vhlade vam zalezi so skratou by ste urcite chodit nechceli.

excentrik

eddings - ano a ja sa pytam, ze preco :-D Ale myslel som to skor ako otazku pre zeny, ktore strasne riesia svoje vlasy

eddings

excentrik> zeby preto, lebo v otazke stoji citujem: "pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore"? ;)

padla som

simonka ty trepes!radsej bud ticho ,clovek sa narodi ako hetero alebo ako gay ,neda sa to zmenit lusknutim prsta ! ako si to napisala ty :(

phoe

Simonka, keby sme si mohli vybrať, ci budeme gayovia, lesby alebo hetero, tak ja by som už dávno bola radšej lesba :) u zneužívaných sa môže stať, že majú averziu na opačne pohlavie a v dôsledku toho sa upnu na to svoje, ale narodili sa ako normálni a toto sa stalo v dôsledku traumy. Kdezto normálni gayovia a lesby sa take už narodia.

simonkaa

sejla, bohužiaľ muž sa môže stať "gayom" a aj žena "lesbičkou". Najbežnejší prípad je sexuálne zneužitie z detstva. V skutočnosti je to problém zranenej psychiky, ktorá sa neliečila. Je len veľmi mizivé % tých, ktorí sa narodia ako muži v ženskom tele a ženy v mužskom. Slová gay a lesbička dávam do úvodzoviek preto, lebo tieto slová vyjadrujú nie identitu osoby, ale jej sexuálne správanie. A správanie je možné zmeniť, aj keď je to v popisovanom prípade veľmi ťažké.

excentrik

Hocico okrem obezity, podbradku, tlstych stehien atd. Ale moj vysnivany "ideal" je nizka zena do 165cm, stihla alebo "normalna" postava (t.j. bez nadvahy), mila, nezna, obycajna a aby mala trosku v hlave. Na vsetko ostatne prdim, neviem ,co vsetky riesite vlasy a podobne hluposti..

eddings

u mna je rozhodujuci "celkovy dojem" - to je suhrnna kategoria, moze mat tvar 10/10, nohy 10/10, zadok, kozy, a napriek tomu celkovy dojem moze byt 6/10, pretoze proste jednotlivo su jej casti skoro dokonale, ale spolu to nedava ten spravny dojem ;)
A naopak, moze byt holka s malymi prsiami, vacsim zadkom, ja neviem, s velkym nosom a neviem cim este, a ked sa na nu pozries, povies si: KRASA! :))
Aj ked nemam vyhraneny typ, pacia sa mi dlhe vlasy, stihle nohy, prsia len do urcitej velkosti, z farby vlasov najviac zrzky ;)

corleone

za mna : tzv. baculky su u mna totalne lemry ktore sa o seba ani v najmensom nestaraju .... ako moze byt baba taka hlupa aby stravila minimalne polhodinu denne pred zrkadlom natahujuc omietku na ksicht a nemohla si namiesto toho zacvicit ...
takze u mna tucne baby a tie zmalovane ako matriosky bodov ...
najhorsia je ta kombinacia :D