Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?

Príspevok v téme: Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?
Zvedavka

myslim len co sa tyka vyzoru cize telesneho vzhladu ( vyska, telesne rozmery, farba dlzka kvalita vlasov, crty tvare, styl obliekania a modnych doplnkov)
ake chybicky krasy na tele zeny vam vadia ze by ste si s nou nezacali vztah?
pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore a nepiste ze na vhlade nezalezi lebo toto vam neverim na vhlade vam zalezi so skratou by ste urcite chodit nechceli.

LILIII

phoe ,az moc sa porovnavas ,neries kto si co oblecie ,nahodi ci nenahodi .... vsak ako sa povie ,kazda farba ma svojich fanusikov to iste plati i na nas a na muzov a na ... :))

phoe

Wreck ja mám dojem že vždy lepšie zaposobia tie nahodene s x pomockami, ja som pri nich ako siva myš..mňa nebaví sa maľovať a vymýšľať outfity, behatvl celé dni po obchodoch, aj keby som mala na to čas a vyhadzovať tisíce na oblečenie...rada sa pekne oblečiem ale zaoberat sa len tým ? Kvôli komu ? Je fakt že sa cítim niekedy už blbo, bývam v BA a tuším každá sa tu predvádza :)

wreck

ale ved upravena neznamena pol kila mejkapu, pol kila maskary a o cislo vacsie kosicky. :-)

to kde by sme boli, ze chcem dat deve pusinku a na perach mi zakazdym zostane nejaky chemicky sajrajt? :-)

najprijemnejsie su devy, ktore si nemusia nic dokazovat, lebo su si dobre vedome svojej hodnoty. ale nerobim si iluzie, ze ich je nejako treskuto vela. skor mi to pride, ze zeny zo seba castokrat robia dokonale kvoli inym zenam. lebo ine zeny by ich mohli ohovorit od ucesu az po cizmicky. a aj sa to deje.

rad sa dam presvedcit o opaku.

wreck

trvam na tom, ze slovenky su krasne zeny. ano, mnohe podliehaju roznym rozne stupidnym trendom, ale stale je medzi nimi vela prirodzene peknych stvorenicok. takych, vedla ktorych by sa rano clovek rad zobudil a usmial sa na ne - nenamalovane, vonave, so splasnutymi vlasmi. :-)

propan

LILI tam dole to je kde ? :-D
Tak tie solarkove no na tie sa pozera zlozito a este baby tie zlte pancusky si odpustite