Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?

Príspevok v téme: Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?
Zvedavka

myslim len co sa tyka vyzoru cize telesneho vzhladu ( vyska, telesne rozmery, farba dlzka kvalita vlasov, crty tvare, styl obliekania a modnych doplnkov)
ake chybicky krasy na tele zeny vam vadia ze by ste si s nou nezacali vztah?
pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore a nepiste ze na vhlade nezalezi lebo toto vam neverim na vhlade vam zalezi so skratou by ste urcite chodit nechceli.

Správnychlap

Wreck never tomu ze slovenky sú najkrajšie, vieš koľké z nich boli na plastikách a keby si ich odlicil tak až pak by si zhliadol skutočnú "krásu" : D

Správnychlap

Umelina baba je taká ktorá je príliš zahladena na svoj vzhľad. Teda časté návštevy kaderníctva kozmetičky butikov solarka fitnescentrumov saun masážnych salónov a pod.
Ja neznášam tie nadragule spálene alebo nakadene tým xichtosajrajtom a všetkým tým umelým na xichte.

LILIII

:DDD no super dievcata ,tak zase si neviem predstavit ,ze by som sa mala pred partnerom kazdy den producirovat dohladucka oholena ,vsak take mensie strnisko sa hadam nauci tolerovat . Ci nie ?
Ked som mala priatela bolo normalne ,ze som sa v postielke zaplietla nozkami do tych jeho a obcas okomentoval "dievca pichas ,ohol sa" no vzdy sa nad tym povzniesol ,zasmiel a nejak netragedil ..... ale tam dole sa neoholena hanbim ukazovat to je pravda

emiiilia

Ouli ja som to nemyslela v zlom akoze je uchylak, ale myslim, ze je to predsa len nezvycajna poziadavka v dnesnej dobe. Alebo nie? Tak ma vyvedte z omylu, to je vas viac, ktorym sa paci kucerava baranica? ;-)

ouii..

emilia - nazvala si prave ochlpenie na prirodzeni uchylkou? len tak pre pripomenutie, to ochlpenie tam rastie PRIRODZENE. nazyvat nieco prirodzene uchylnym JE uchylne ...

oooha

padla som:

ak sme cisto pri vzhlade, tak sa najde aj negycova barbie, dokonca aj s nejakym tym vkusom. hoci to znie trocha paradoxne (-:

"normalne baby" ma neoslovuju. nemam totiz rad nic celkom normalne. "normalne" u mna vzdy evokuje nieco nenapadite, fadne, masove a konformne.
a to ma teda nevie oslovit, lebo kto aspon trocha nevytrca z davu, nie je aspon troska vynimocny, je vlastne s najvacsou pravdepodobnostou nudny az obmedzeny malomestiak.

take tie "nezavislacky" alebo týpky :-) su urcite zaujimavejsie ako tie normalne alebo barbie, ALE casto sa zial pod touto fasadou skryva len dost povchny image.

takze mohol by to byt pre mna - za mna aj urcity mix vsetkych tychto odrod :) len nech nema v hlave nakadene. ale to uz sme mimo estetiky, teda aj off topic :)

skleptik: urcite to bola prva verejna kniznica, nie verejny dom? :D :D

emiiilia

Wreck aha ty takyto fajnsmeker, tak proti gustu.. Su aj horsie uchylky. Tak ale to musi byt tazke taku stretnut, predsa len je to nepohodlne.

wreck

hehe, no cakal som, kto na to konecne zareaguje, emiiilia. tak ta necham, nech si uzivas to nechapanie. [hladkajuci_smajlik]

:-)

skleptik

Pán Edo Chmelár v jednom rozhovore to vystihol: ,,Takže ak sa ma pýtate na typ žien, ktoré ma oslovujú – volajú sa inšpirujúce. Ako to sformuloval už všestranný rímsky mysliteľ, politik a historik Gaius Asinius Pollio: Lepšie než vysedávať v knižnici je spávať so sčítanou ženou. A to sa zaslúžil o založenie prvej verejnej knižnice v Ríme."