Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?

Príspevok v téme: Muzi aky typ zeny vas nepritahuje?
Zvedavka

myslim len co sa tyka vyzoru cize telesneho vzhladu ( vyska, telesne rozmery, farba dlzka kvalita vlasov, crty tvare, styl obliekania a modnych doplnkov)
ake chybicky krasy na tele zeny vam vadia ze by ste si s nou nezacali vztah?
pls nepiste o dusevnych vlastnostiach a spravani bavme sa len o vyzore a nepiste ze na vhlade nezalezi lebo toto vam neverim na vhlade vam zalezi so skratou by ste urcite chodit nechceli.

0vecka

2 emiiilia bohuzial je takych vela... mne sa to tiez nejako extra nepaci ale moc sa tam nepozeram... tak to az tak neriesim

emiiilia

Nechapemked vadi vyholena alebo so strniskom. To tam ma mat dzunglu? To uz dnes snad neexistuje zena co sa tam dole neholi.

padla som

vsetci pisete ze umeliny nie ,co je pre vas umelina ?? ako napr , peroxidova blondina ? s extra nechtamy ?? napr?? erika judinyova ?? je umelina ?? ,

podobny

ale pacia sa ti aj vysolarkovane? lebo mne osobne nie. vadi mi umela krasa. ine je ked je baba fakt cernoska alebo prirodzene tmava.

wreck

ojooooj, tmave devy anoooo! esteze som v tej juznej afrike nebol velmi dlho, lebo len s tazkostami som potlacal chut dotknut sa tych ciernych diev. :-)

pekna tema, Zvedavka, nie? ukazuje, ze kazdy typ zeny ma svojho obdivovatela. a iste to plati aj pre tie nizke, tucne, kratkovlase 'dwarfky', hoci ich obdivovatelov bude pravdepodobne menej. :-)

oooha

Ziadna ktora by mi pripominala ciganku. A takych je dnes na uliciach pomerne dost. Este aj v zime idu do solarka a vlasy si nafarbia na cierno. Zena by mala mat bud svetle ,,svetlejsie,, vlasy, alebo oci, alebo plet. Jedno z toho minimalne. A nie rozplesteny ksicht ako Rusacky. A sedlacke crty tiez nie - hlavu jak teplovzdusny balon.