Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pehy

Fleur-de-lis

no, môže ti tu 20 ľudí napísať, že sú pekné,a jeden ti napíše, že nie, a ty sa stotožníš ľahšie s tým jedným. Samozrejme, že sú ľudia, čo ich považujú za pekné a takí čo nie. No a??? Nemôžeš byť takto závislá na názoroch iných ľudí. Každý má iný vkus, iné hodnoty, díva sa na ľudí inak. Nemôžeš seba znižovať na "pehatú". Si celok, a ak aj niektoré tvoje časti tela, nie sú "dokonalé" tak proste to robí teba. Výnimočnú jedinečnú osôbku.
Pokoj nájdeš, len ak tie pehy prestaneš riešiť. Kým sa nimi budeš zaoberať, tak sa raz budeš cítiť lepšie a raz horšie, keď sa pozrieš do zrkadla.
A podľa mňa sú pehy pekné. Mne ich akurát v lete vytiahne slnko, je to milé :) Mám to rada. Či sa iným páčia alebo nie :)

lilyiankaa

akurát som prehodila na markízu a tam dávajú kuriéra 3 a je tam herečka, ktorá ma ryšaví vlasy a je celá pehavá a je to také krásne podľa mňa ... má to veľa do seba ..ja mám tiež pehy, a vôbec mi nevadia, ani si neuvedomujem, že ich mám ... síce som ti moc asi nepomohla, ale nie je dôvod, aby sa ti nepáčili

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pehy - Fórum - ZDRAVIE.sk