Zvacsenie prs u doktora Pikulu

srnkamala

cize ty nemas tie anatomicke? no a pred operaciou ti dal pikula aj daky liek na ukludnenie? haha...a bolest si ako znasala? bolo to v pohode? lebo ja som si zobrala 13 dni volno v robote..to mi hadam bude stacit dat sa dokopy..a po kolkych dnoch si uz bola v stave,ze mozes robit vsetko ?

LILIII

Jasne ,ze vsetko dopadne super ,nezaoberaj sa tym uz tolko ja som nejak neriesila opku a vsetko prebehlo super ,len ta upozornim ,aby si sa nezlakla ,ked ICH prvy krat uvidis ,oni budu ako tie baloniky no pocase ten opuch pooperacny opadne a vsetko bude krasne (ja mam tiez 350ml okruhle 55kg 174cm a spokojnost veeelika )

Lola BA

No jasné, ze vsetko dopadne super, predsa na zaklade niečoho si si tohto lekara vybrala, tak teraz uz mysli len na to aka budes kocka zachvilu :) drz sa!

srnkamala

predoperacne mam v poriadku..ja len dufam, ze vysledny efekt bude super..nechcem, aby vyzerali ako dva melony ..a bojim sa aby neboli daleko odseba..ale tak to hadam on dobre spravi..ja prilis nad tym rozmyslam..to nieje dobre...proste vsetko dopadne super...:) vsak?

Lola BA

to je taka akurat :D proste stredna, okrem toho je este nizka a vysoka, ty mas projekciu 5,1cm, cize od tela do priestoru budu tvoje prsia vystupene 5,1cm. Tuto mas vsetky rozmery www.siklienka.sk v pdf The Matrix.
Neboj sa, ja sice MUDr.Pikulu nepoznam ale ak budes mat pedoperacne vysetrenia ok, tak sa nemas coho bat. A bolest je velmi individualna. Kazda to znasa inak a su aj take co nemaju skoro ziadne bolesti. Držim palce! A ked sa velmi bojis, pytaj si pred operaciou tabletku na oblbnutie, určite nepovedia nie :)

srnkamala

ano som z bb...ja sa len bojim, aby mi tie prsia nevyzerali ako melony a neboli daleko od seba...mam 161 cm a 55 kg..cize myslim ze 350 je tak akurat..povedali mi ,ze aj 400vky by boli fajn..ale mne stacia 350..objednavala som s odfirmy siklienka eurosilikony TMM2..ja netusim co to znamena