Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Platil som roky dan od domu, nepravom

quako

platic,nedal si tu podstatnú informáciu,t.j.kto tú spomínanú nehnuteľnosť užíva?
Ty alebo sestra?
alebo obaja?
je nemorálne požadovať úhradu dane od toho,kto Ti bezplatne umožňuje užívať nehnuteľnosť a sám z nej osobne nemá žiadny profit

korkova

Platic, ja som si kupila byt a prvy rok mi volala byvala majitelka ci som platila dan, pretoze dosla zaplatit aj jej. Maju v tom velky neporiadok.
Ak si zaplatil a mala sestra, peniaze by som skor vymahala od nej.
Zavolaj na danovy urad, niektori ludia su celkom pristupni a poradia, pripadne na pravnikov.
Tu ti velmi nepomozu.

platic

Ja som sa pýtal, na navrátenie penez, zo spätnou platnosťou. ( vybavim si u bezplat.právnika)
Čo sa týka nezákonnosti, zákon udeluje, aké su podmienky na prepis domu. Uvediem: npr. Osoba ma bude opatrovat, pomáhať. Tu sa uvedú podmienky, ja súhlasím a podpisem zmluvu. Toto je ZÁKONNÝ PREPIS.
Ak vsak niekto ináč si přepíše dom na seba, je to proti zákonný prepis.
Tento proti zákonný prepis môže byť, npr. sfalšované podpisu. O zbavení svojprávnosti, musí byť SÚDNE ZBAVENÝ. Ja som neni zbavený svojprávnosti. Treba si pozrieť, npr. Opatrim starú osobu, za dom...
Pisal som, ze ďakujem za rozumnú odpoveď. Už nebudem vysvetlovat, čo je prepis, ktorý nieje akceptovaný zákonom. Prajem vám pekny deň.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Platil som roky dan od domu, nepravom - Fórum - ZDRAVIE.sk