Neznášam sestrinho frajera

Príspevok v téme: Neznášam sestrinho frajera
Dawia

Setru opustil frajer koli 16stke. Ona si našla iného. Ale ja ho nemožem ani vystáť. Zhnusil sa mi odvtedy, keď sme šli na pizzu ja moj frajer, aj sestra a ona keď mu to v telefóne povedala, poslal ju do p...e! Potom ,si potajomky písal na fcb s nieakou pindou kde sestru ohováral, že je namyslená a že ukončí s 'nou vzťah.. Nakoniec sa to všetko akože vysvetlilo, a sús polu naďalej.. Odvetdy sa nič také v ich vzťahu nestalo, ale sestra už nikdy snami nešla nikde sadnúť. Jej frajer vraj závidí mojmu frajerovi, že majú pekný dom, autá,(pritom to má aj on, zarába dvojku mesačne), ale musím podotknú%t že to nemá moj fraJer ale jeho rodičia. Boli sme raz ešte v začiatkoch spolu s nimi von, ale on sa rozprával len so sestrou, Nás ignoroval. Keď mal priateľ narodeniny, pozval aj jeho so sestrou na oslavu, ale on Nás nikdy.Dokonca ma vyhodil aj z fcb. Keď príde do nás na noc, celý deň som nazlostená, podráždená, mám dodrbaný víkend..Odvtedy čo urobil sestre a čo jej povedal tie veci mám voči nemu istý blok. Ja sa mu len pozdravím, nič viac. Nemá ho rád ani moj priateľ. Sestra predtým bola iná, teraz sa snaží aby bolo všetko u ncih ok. Nechdodí nikde von bez neho, ked má prís´t k nám, čistí celý dom ako šialená! Nespráva sa prirodzene! Ked jej vola beží po mobil, dpbreže sa nezabije! Ako mám knemu necíti/t tú nenávisť?:/

Fleur-de-lis

aby som k ľuďom necítila hnev či nenávisť, tak sa preorientujem na súcit. Totiž, takéto jeho správanie plynie z jeho vnútornej neistoty o sebe samom. Je to nevyrovnaný zranený človek. Keby si mohla vidieť celý jeho život, prežiť jeho pocity sklamania a odmietnutia od detstva, tak by si pochopila, prečo sa správa ako sa správa. Nie, nie je to ospravedlnenie! Je už dospelý, a áno, mal by sa k svojím problémom postaviť zodpovedne. Ale úprimne, koľko ľudí to robí? Koľko ľudí behá po svete s hnevom, nepokojom, strachom, nervózni, nenávistní...? Veľa. Lebo to nie je také ľahké sa tomu postaviť zoči voči. Lebo uznať svoju zraniteľnosť a postaviť sa jej, je pre veľa ľudí priťažké.
Nemáš sa tváriť, že je všetko okej, ani nemáš podporovať sestru v takom správaní. Ale nenávisť jeho charakter len zhorší. Cesta je snažiť sa mať rád človeka, no odmietať jeho činy.

A správanie tvojej sestry ukazuje, že jej tiež chýba sebaprijatie a pocit sebahodnoty. Totiž, necháva sebou manipulovať, radšej než by bola sama. To vždy/väčšinou pramení z pocitu menejcennosti. A druhý človek podvedome reaguje manipulovaním. Ide tak ďaleko pokiaľ ho daná osoba pustí.
Bludný kruh. Ale je z neho cesta von.
No tvoja nenávisť to môže skôr sťažiť, než pomôcť.
Najhorší ľudia potrebujú najviac lásky, aj keď si ju najmenej "zaslúžia". Lebo ich zloba plynie z toho, že v minulosti túto lásku nedostali. A len prijatie v láske ich z toho môže dostať.

he he he :D

a to ked si zoberiete tych svojich frajerov za manzelov ak sa podari tak to este len uvidis tie pribuzenske vojny medzi vami :D

iba ja.

Ja tiež nenavidim sestrinho frajera. Tu sa s tym jej aspoň pozdraviš ale my sa vôbec nezdavime dokonca býva u nás, čo mi príšerne ide na nervy.... prajem pevné nervy, bohužiaľ ja ich nemám a každý deň keď pridem domov mam skazenu naladu z neho... radšej som s mojim priatelom niekde vonku do noci aby som toho jej nemusela vidieť ... drz sa