Postup lekara

philips

#, na obnaženie pŕs nie je žiadny relevantný dôvod, čiže ak ich musela mať obnažené, tak je to dosť diskutabilné. Lenže k tomuto sa nám zakladateľka témy nevyjadrila, tak tu nič nevyriešime..

muc

hanka9, aby sa pulover nezababral, preto doporucuju ho vyzliect. ak to odmietnem, zababrany pulover je moj problem.som svojpravna, ja sa rozhodujem kedy sa vyzleciem ;)

hanka9

philips: suhlas

muc: na jednej strane mas pravdu

ale na druhej vies aka je doba

lekar by nahodou nechtiac zamazal hydrogelom a dotycna osoba by mohla povedat a dokladovat

ze pulover stal 1000 € a ze lekar ho znehodnotil pre dalsie pouzivanie atd...

cize treba pochopit aj toho lekara

a vec vzdy konzultovat s nim (načo, prečo atd)

philips

Ľudia, keď s tým nesúhlasíte, tak prečo mu nič nepoviete? Aby ste sa potom tu na fóre mohli hrať na chúďatká, ktoré sa museli vyzliecť do pol pása pred doktorom?

muc

aj keby sa hydrogelom zasvinil pulover- moj problem, ja ho budem prat. ale vysetrenie brusnej dutiny nijak inak neskomplikujem ked sa nevyzleciem

ambrozia66

Ja som bola pred nedávnom na sone brucha a mala som mikinu na sebe, nevyzliekala som sa.Tiež som si ju vytiahla pod prsia.

hanka9

ak prebieha vysetrenie ultrazvukom spôsobom

ze ti natre tou lepkavou gebuzinou brucho a potom chodi po tom prístrojom

tak je asi v poriadku, ked ti povedal

ze si mas dat pulover dole

mozno aj z dovodov, aby ti nezaspinil pulover

P.s- najepsie sa je ozvat hned pri lekarovi, ze preco si mas davat pulover dole, resp. ci si mas dat hned dole aj nohavicky :-o)