Stratená vo vzťahu

Príspevok v téme: Stratená vo vzťahu
Norah18

Mám ročný vzťah , najskor to bolo priateľstvo , potom som sa zaľúbila . Teraz sa v tom nevyznám . Neviem či ho ľúbim , neviem snáď nič . Každý deň nad tým premýšľam . Neviem si predstaviť ,že by som ho stratila , strašne si rozumieme atď ... no zároveň sa s ním v podvedomím rozchádzam , pretože viem,že to nie je to čo chcem .... Chcem jeho , ale skor ako priateľa , i keď áno , priťahuje ma . Neviem mu už dať to čo predtým a neviem čo mám urobit ...
Navrhnúť mu priateľstvo mi príde strašne zvláštne a voči nemu kruté , pretože viem,že by to bral ťažko , no aby ma nestratil , snažil by sa ...
Mám pocit ,že chcem priestor , byť sama , stále som sa s niekým stretávala , nemala som sa do toho hrnúť ... no leto , pobláznilo ma ,boli sme spolu stále ,tak že to skúsme ... neviem čo robi´t

fero11111

v jakom kontakte si ... nie nic by nedokazal a ked zivil by v sebe len nadej ktoru mu ty chces dat a davas ked ho nemas rada tak sa nanho vyser a posli ho kade lachsie nepozeraj sa co snim bude ci co z lutosti snim budes do konca zivota bo mu nechce ublizit nie rozchody su boli a budu a ci uz jemne bolestive alebo kadejake

Norah18

Nie som šťastná , ale nechcem mu ublížiť , on je veľmi zamilovaný , citlivý ... Myslíš ,že by to dokázal ? Byť so mnou naďalej v kontakte ? ... alebo časom ?