No čo mi je?

Príspevok v téme: No čo mi je?
apache

Zdravím. Ju už neviem ako ďalej. Zacalo to ale pred rokom. Točenie hlavy , bušenie srdca .Išiel som za doktorku že mam zvýšený tlak že to nič nie je. NO ale posledný mesiac dva to je už iná káva. Pridružilo sa k tomu pocit navracanie, ako keby som mal každú chvíľu odhadnúť, ako keby somsa nemohol nadýchnuť, zášklby po celom tele. Porad ma chytá strach (a už aj dycham do sáčku to ma naučili na pohotovosti kde som už pár krát zavítal) bojim sa že mam inkfart. Takže znova svojej doktorke .Absolvoval som všetky možné vyšetrenia:krv, moč, rtg pluc, ekg, gastroskopiu (našli helikobaktera a vyliečili) štitna žľaza, ct hlavy a krku . Všetko dobre len ct krku ukazalo 6/7 stavec ze tlačí na miechu ale dr. povedala že to nič nie je. A ct hlavy ešte neviem výsledky. Tak všetci dr. hovoria že mi nič nie je ze musím ist na psychiatriu.Čo ja si nemyslím ale reku dobre idem tam.Pani dr. ma vypočula a predpísala escitalopram a neurol.Prečital som si letačiky a šup lieky do šuflika. To ja potrebujem takéto lieky a že antidepresiva.A tak som trpel dalej.No ale už sa to nedalo vydržať furt zle , na vracanie , bušenie srdca tak som si tie tabletky dal.No ale díík.Uživam ich 10 dní a 10 dni mi je zle na odpadnutie nonič mmoc.Doktorka mi povedala aby som ich nevysadzoval.Lenže ja si stále myslím ze nemám depresie že chyba bude niekde v tele a dr.na to nevedia prísť. No neviem čo mam robiť .Či ich brat alebo nie.Keby som bol psychicky ok a beriem ten escitalopram nemôže mi to uškodiť? Ja fakt neviem som dva mesiace PN a v takomto stave si neviem predstaviť návrat do roboty. A ešte k tomu som 7kg schudol.Preto si myslim či to nebude niečo z bruchom.Začinam myslieť už na to najhoršie.

Cindy353

a nepisal si, ci Ti robili to vestibularne podrobne vysetrenie v krajskej nemocnici?? v Ba ten pristroj maju len na Antolskej a v Ruzinove.

a k tym co radia napchavat sa psycho pilulkami na fyzicke problemy - je to uplne nelogicke, priznaky to neriesi, iba potlaci.
treba patrat po pricine, doktori radi zvalia na hypochondriu, ak sa im nechce alebo nedari najst pricinu.

meraj si tlak, ak stupi nad 200/100 uz budu musiet s tym nieco robit, lebo budes mat objektivny parameter

a inak - preco v minulosti ludia vselijake fobie a panicke poruchy neboli take rozsirene? a nie je to tym, ze by bol zivot lahsi - dve svetove vojny a pod. ja si myslim, ze vela ludi to ma toxinmi a infekcneho charakteru

Cindy353

z krcnej chrbtice nie je ROTACNE tocenie hlavy.

zalezi aky mas nalez ale ortopedovia vravia ze takmer kazdy pacient ma nieco s chrbticou, takze az take problemy by mala vychylka nemala sposobovat.

infeckcne choroby prenasaju nielen klieste, ale aj komare a bodavy hmyz, za testy na boreliozu, erlichiozu, babesiozu nic nedas a pripadne tieto chorbby vylucis. ja by som zacala tam. larva kliesta nie je viditelna, mnoho ludi bolo nakazenych tak

apache

Zajtra idem na neurologiu opýtať sa na výsledok Ct hlavy. Tak doktor by sa mal vyjadriť k tej krčnej chrbtice.

malaanka

Prepáčte všetci
A to nik nereaguje na to,že krčná platnička C6/C7 tlačí na miechu?
Veď to je veľmi vážne a to bolo treba riešiť prvorado.Obv.dr.ťa mala poslať za neurochirurgom,aby posúdil vhodnosť liečby-konzervatívna alebo operačná.
Závraty môžeš mať z krčnej chrbtice a strach,beznádejnosť a neschopnosť dr.určiť ti dg.,ti mohlo spôsobiť ostatné (psychické) problémy.
Pýtaj sa k neurochirurgovi.Krčná chrbtica nie je sranda.Viem o čom hovorím,som po operácii krčnej chrbtice

apache

Kablica myslíš že je to panicka porucha? Ale ak by to nebola nemôže mi ten escitalopram ublížiť? Dosť doktorov mi povedali že som hypochonder.Že sa nemám tolko sledovať. No ale dá sa to ked to na mňa dôjde . Stále nad tým musím rozmýšľať. No a dúfam že nemám boleriozu veď kliešťa som nemal.

ouii..

larvovana depresia - stav, kedy clovek nema priznaky depky psychickeho razu, ale telesne symptomy, ktore nemaju ziadny organicky podklad a po psychiatrickych liekoch sa odstrania