Vie mi niekto pomôcť so stravovaním počas dňa?

Príspevok v téme: Vie mi niekto pomôcť so stravovaním počas dňa?
Tan

Ahojte, už si neviem dať rady a tak sa chcem obrátiť na Vás. Prešla som už množstvo stránok, ale nikde som nenašla nejaké kompletné informácie. Ide mi o stravovanie počas dňa, pri chudnutí.
Stravujem sa asi takýmto štýlom.
Raňajky (6:00)zväčša ovesná kaša, s ovocím, oriešky,arašidové maslo. Rôznorodé.
Desiata (9:00-12:00): Zväčša v tomto časovom rozmedzí zjem nejaké pečivo, so šunkou,syrom,maslom,zeleninou. Plus jogurt, či iné ovocie. Bývam doobeda hladná aj po výdatných raňajkách.
Obed(13:00): Stravovanie v škole.
Olovrant: Tu nastáva môj najväčší problem. Neviem čo mám jesť v týchto hodinách.Medzi obedom a večerou, ked prídem zo školy som väčšinou hladná a potrebujem jedlo,ktoré je zdravé ale zároveň aj nasýti do večere.
Večera: väčšinou rýžové chlebíčky so zeleninou,šunkou,cottage cheese,kurací šalát.
Za hocijaké pripomienky či rady vám budem vdačná.
Pohyb k tomu zaradujem ako kedy niekedy mám obdobia, že cvičím skoro každý deň potom zas pauzujem, ale ide mi aj tak o to aby tá strava bola vyvážená.

winki

Ja som napr. z jedálnička vynechala pečivo akéhokoľvek druhu a mäsá len sem tam so zeleninou bez príloh. Nemá desiatu a na olovrant jablko. A nepociťujem hlad, a dokonca 11:30 keď sa kamoška so škvrkajúcim žalúdkom ponáhľa na obed, ja na nu kukám, že čoooo? už??? ešte ani niesom hladná.

winki

Inak vždy tu napíšete jedálniček jedného dňa. Napíš celkovo čo jedávaš, lebo neverím, že toto a len toto ješ počas týždňa, mesiaca.

doubledog

ak si hladna po vydatnom jedle, tak treba nieco zmenit

hentake ranajky radsej vynechaj, radsej zjedz dvojnasobok jedla na desiatu

winki

ovocie jedine na lačno, nekombinovať s iným jedlom. Na to poobedie si kludne chrumkaj mrkvičky, kaleráb, jablko.