Druhy mesiac

Lenkaaaaaaa2

chcela som aby mi doktor odobral krv tak ze mi nechce ze je to skoro a ze najlepsie je ked mi menzes bude meskat .. nechapem .. a ked som povedala ze pohlavny styk som mala pred dvoma mesiacmi tak to nevadi .. tak ja ho uz nechapem .. co to je..

Kvety zla

ak ti kazdy jeden test vysiel negativny, tehotna nie si.
vyter ti bol robeny pravdepodobne kvoli tvojim problemom, aby sa zistilo ci nemas nejaky zapal (z ktoreho ta bolia vajecniky a podbrusko).

Lenkaaaaaaa2

ja uz neviem .. som z toho zmetena.. pondelok budem vediet vysledok z vyteru .. ale naco ten vyter bol nechapem .. budem si ziadat aj vysetrenie krvi urcite.. stale ma boli brucho a vajecniky.. hm

klariqa

ved vravim ze pravdepodobnejsie je, ze je nejaky problem s cystou, ale aj ked to tehotenstvo nie je, treba aby zistili co sa u teba deje. preto by som volila lekara , ktory aj ked vyluci tehotenstvo zisti pricinu.

klariqa

fakt skvely lekar :) gratulujem. ja som bola v 6 tyzdni u lekarky ked mi povedala ze je to myom a poslala ma na chirurgiu, kde mi robili sono a povedali ze to je tehotenstvo. ihned som brala kartu a sla ku inej lekarke, ktora tiez predpokladala tehu, ihned mi odobrala krv a o hodinu som volala po vysledky. cize je blbost ze sa krv neberie. a ked tak sa dozaduj poriadneho vysetrenia ze co to teda je ak nie tehotenstvo, radim ti zmen lekara lebo ten tvoj vyzera na poriadneho lajdaka.

excentrik

Nechapem ,preco sa akoze domnievas, ze si tehotna? ..zvlast ked ti vychadzaju negativne testy. Na zaklade toho, ze si s niekym spala? Automaticky musis byt tehotna, ci ako to mam chapat? Kolko mas ty rokov? 15-16? U mojej priatelky si doktorka vsimla 6-tyzdnove babo, po tom co jej vysiel pozitivny test. Cize ano, videl by to.

Lenkaaaaaaa2

no robila som si este treti test iny ktory ukazuje na vecsiu citlivost a negativne zase.. tak nechapem .. podla mna ak by som bola tehotna v tom druhom mesiaci tak by mi to bolo vidno .. a ma bolia stale vajecniky.. tak nechapem .. no doktor mi povedal ze este je skoro brat krv.. co si myslim ze nie je .. tak nechapem