Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znamienko na hlave

Príspevok v téme: Znamienko na hlave
ja123

Mám znamienko na hlave vo vlasoch a bol som pri kožnej ta nehovorila nič o tom, že keď si ho dám vyrezať tak tam vlasy nebudú rasť ale bol som tam ešte raz ale bola tam iná kožná a tá my to spomínala, že keď si ho dám vyrezať tak tam mi vlasy nebudú rásť mali ste na tom mieste znamienko a máte podobné skúsenosti alebo ako je to vlastne??

ivka113

Ahoj,
ja viem tak, že v oblasti jaziev (teda keď ti odoberú to znamienko) nerastú vlasy, ani sa koža nepotí, čiže predpokladám že nie. Je to znamienko veľmi veľké? Lebo ak nie, tak to sa dá šikovne zakryť, ja som mala na hlave smerom k uchu jedno väčšie, ale je to skryté pod vlasmi ani neviem ako...ale závisí to aj od toho, aké dlhé tie vlasy máš.
Každopádne vo vlasovej oblasti sú znamienka kus rizikové, lebo si ich nevieš tak skontrolovať, ako inde na tele a okrem toho môžeš si to s hrebeňom škaredo poraniť - vlastná skúsenosť.
Ale je to na tebe samozrejme....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znamienko na hlave - Fórum - ZDRAVIE.sk