Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuch tváre

Príspevok v téme: Opuch tváre
Sisi111

Dobý deň, mám dosť veľký problém. Ide o to že včera ma začal pobolievať zub. Do večera sa to dosť vystupňovalo a áno som sa dokonca zobudila s malým opuchom a strašnou bolesťou. Moja zubárka ma vzala, dva boľavé zuby ošetrila nejakou ovocnou pastou, trochu prebrúsila a poslala ma s tým že mám ísť domov robiť si ľadové obklady. Od cca 9tej ako som prišla domov si obklady robím ale mám pocit že opuch sa skôr zväčšuje ako by sa mal zmierňovať. Najhoršie na tom je že zajtra večer mám veľmi dôležitú akciu kde som chcela vypadať tip top. Otázka na vás ktorí s tým máte skúsenosti čo robiť aby sa ten opuch zmiernil alebo najlepšie zmizol a mám šancu to stuhnúť do zajtra večera? Ďakujem

marlonbrando

treba opravovat zuby ked je diera mala a nie ich nechat v ustach hnit. s pokazenym chrupom nemoze byt nikto tip-top. ostan doma, nechod na akciu a davaj si ladove obklady. este bude vela inych dolezitych akcii.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuch tváre - Fórum - ZDRAVIE.sk