Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest zaludka

Príspevok v téme: Bolest zaludka
sugy

ahojte mam pocit zahnivania potravi v zaludku asi pred 3 tyzdnami to bolo horsie doktor mi dal gastrozeristentne kapsuly beriem rano na lacno 30 az60 min prej jedlom zlepsilo sa to na tyzden potom zaludok zacal boliet viac pojdem este na krvne testy tak dufam ze na nieco pridu som v Uk tak sa stresujem nieje to ako unas na testy cakam 2 tyzdne a ani mi nenavrhol gastro vysetrenie .Stolici mam niekedy žltu a nieje to z jedla davam si pozor co jem. po jedle sa mi grga ale nie kyslo len sa bojim aby to nebola celiakia alebo pankreas aj mate skusenosti pomôžte prosím dakujem

sugy

ahoj ako si mam zvisit kislost zaludka mam pocit ze sa to zacina vracat ta bolest sa mi zda ze vomne vsetko hnije a nie zeby to travilo ako ma ked nieco ziem tak to ostane a mam stale zltu stolicu
a nestravene zvisky v nej take divne to je lebo tie lieky co mi dal doktor znizuju kyslist zaludka amne sa zda ze potrebujem zvisit

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest zaludka - Fórum - ZDRAVIE.sk