Čo s komplikovanou osobou

Príspevok v téme: Čo s komplikovanou osobou
ojojojoj

ahojte:) rada by som poznala iné názory, uvítala by som rady. Moj frajer je o domne o niečo starší. Lubim ho všetko, ale čo mi v poslednej dobe robi, to ma už začina hnevať. Všetko bolo dobre až do chvile kym nezačal mat nejaky problem v hlave a kvoli tomu sa nam to v posteli nedarilo. Je pravda že ma napadlo tisic myšlienok o tom ako za to možem ja a že ho prestavam pritahovat a pod.. dobre, zobrala som to nakoniec tak, že ma problem nejaky on a mna sa to netyka, tak nejak sme si to vyrozpravali. Ale tym sa problem nevyriešil. Trucuje, neozve sa ako predtym, čaka odo mna niečo ale ja neviem čo a on sam asi nie, lebo nepovie... a neviem čo s nim robit. Mam ho rada a asi som ku nemu priliš dobra. On je inak tak dobry chlap, že podla mna si ani neuvedomuje ako mma niči tym čo mi robi. Jak zistit čo chce???? Čo robit ked trucuje? Poradte mi niečo normalne. Nechcem to zhoršit

Maoam

nechaj ho nejaky cas na pokoji, neozyvaj sa, ak ta ma rad a bude vediet, co chce, ozve sa sam a zaktivni sa sam, na to sa mozes spolahnut

a zvlast, ak uz ma svoj vek - teda ide o vekovo zrelu osobu muzskeho pohlavia, plati to dvojnasobne